Sisukord
Eesti
Postimees
23.05.2018
Eesti Päästeamet: Eestis on vähemalt 5000 tuleohtlikku majapidamist Ajaloolane: Anvelti vanaema võttis Nõukogude Liidu kodakondsuse (40) Umbusaldusega silmitsi seisev Taro on osalenud Eesti 200 aruteludes Kaljulaid: lähen Moskvasse, kui Venemaa ratifitseerib piirilepingu (17) Kuidas Sõle spordikeskuse juht altkäemaksu küsis Kalevi staadion osutus liiga kõvaks pähkliks Telliskivi perearstikeskuse patsient lõpetas operatsioonilaual (20) Mees kaitses oma perekonda noa haaranud külalise eest Majandus Tallinna Sadam lubab dividendi 11,5 senti aktsia kohta (1) Välismaa Taani minister nimetas paastuvaid moslemeid ühiskonnale ohtlikuks (6) KOHALIK VAADE. Venezuela on õpikunäide võimu õigustamisest võltsvalimistega Saksa justiitsvõim vaidleb Puigdemonti üle (1) Arvamus Mart Laari järelehüüe Richard Pipesile: vaba maailma eest Martin Kutti: osta ja kõmmuta (3) Peeter Unt: valitsus Est-Fori kasumi suurendamise teenistuses (26) Mart Raudsaar soolapuhujatest: see pole veel kõik (1) Juhtkiri: moodne kapsaleht Postimees 1947. aastal: kommunistide juhtimisel täidavad talupidajad sm. Stalinile antud lubaduse (1) Janek Mäggi: Eesti ei vaja õhukest, vaid tõhusat riiki (6) Erkki Bahovski: käärid Euroopa ja USA vahel (1) Kultuur Siim Aimla surfab džässilaineil Algas kirjandusfestival HeadRead Sport Andres Vaher: Ott Tänak - Kärla fenomen Eesti rallifotograaf langes Portugalis varguse ohvriks. Kallis varustus läks, aga rallikirg jäi Eesti võrkpalli ootab teel unistuste Maailmaliigasse kurviline teekond Tervis Telliskivi perearstikeskuse patsient lõpetas operatsioonilaual (20) Teadus Kalevi staadion osutus liiga kõvaks pähkliks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mees kaitses oma perekonda noa haaranud külalise eest

1 min lugemist
Selles talus leidiski aset öine vahejuhtum, mille tagajärjel vägivallatseja suri. FOTO: MARIANNE LOORENTS / VIRUMAA TEATAJA

Lakoonilises politseiteates oli kirjas, et laupäeval lükkas 31-aastane majaomanik Haljala vallas talle külla tulnud ja agressiivseks muutunud 33-aastast meest, kes kukkus nii õnnetult, et suri hiljem haiglas.

Tellijale Tellijale

Traagiliselt lõppenud lugu juhtus ööl vastu laupäeva Lääne-Virumaal, kus ühes talus toimus väike pidu. 31-aastase majaomaniku Olavi naise sõbranna oli kaasa võtnud ka oma uue elukaaslase.

Külaelaniku sõnul märkas ta reede õhtul talu juures nelja autot. Pärast oli tuttav temalt küsinud, kas ta öösel midagi ka kuulis, aga tema polnud mitte midagi kuulnud. Ja siis sai ta tuttavalt teada, et majaesine oli politseiautosid täis olnud. Traagiline sündmus ise juhtus külaelaniku andmetel kella kolme paiku ööl vastu laupäeva.

22.05.2018 24.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto