Põhipealkiri

  • Üks
  • Kaks
  • Ja kolm
Helikopteri mudel (Medicopter). FOTO: Neeme Korv

Sisu sisu sisu. Keegi arvas midagi ja mina arvasin ka. Jube pikka artiklit ei jõua kirjutada. Sigrid istub siin kõrval ja muudkui kirjutab.

Vabaerakonna otsustavaks naelaks oma kirstu löödi eksperimendiga, mitte osaleda kohalikel valimistel (oma nimega). Just kohaliku elu edendamisest ongi ju Talvik jutlustanud ja mis olnuks loogilisem, kui riigikogu erakonnana seda külakogukondades teha. Nüüd aga, ei teata kiigeplatsidel Vabaerakonnast mõhkugi ja käiakse valimiskünnise taha käpuli.

Vähemalt oleme saanud ühe kogemuse võrra rikkamaks - Talviku enesetapjalik eksperiment, pugeda Punamütsikese kombel hundi kõhtu (riigikokku), et selle seedimist ümber korraldada, ei kandnud vilja.

Pärnu 15MAY18 Parkimine, kitsas tee, kergliikustee, ühesuunaline tee, majaelanike mure. Foto Urmas Luik FOTO: Urmas Luik/Parnu Postimeesggg

Talviku enesetapjalik eksperiment, pugeda Punamütsikese kombel hundi kõhtu (riigikokku), et selle seedimist ümber korraldada, ei kandnud vilja.

Aga, Talvik võiks järgmisel aastal kandideerida (oma punase kuklamütsikesega) Euroopa parlamenti ja sealt otsast alustada poliitiliste parteide mahakandmise kampaaniat – küll siis Macron ja Merkel kratsiksid kukalt.

15.05.2018 17.05.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto