K, 29.06.2022

IRL ja sotsid võtavad positsioone

Joosep Värk
, reporter
IRL ja sotsid võtavad positsioone
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Valitsuskoalitsiooni kahe väiksema erakonna esimehed, SDE juht Jevgeni Ossinovski (esiplaanil) ja Helir-Valdor Seeder (paremal) peavad nädalavahetusel oma erakonnakaaslastega silmitsi seisma.
Valitsuskoalitsiooni kahe väiksema erakonna esimehed, SDE juht Jevgeni Ossinovski (esiplaanil) ja Helir-Valdor Seeder (paremal) peavad nädalavahetusel oma erakonnakaaslastega silmitsi seisma. Foto: Sander Ilvest

Eeloleval laupäeval toimub korraga kaks üritust, mis on ilmselt viimased n-ö poliitilise positsiooni võtmised enne riigikogu valimiskampaania algust hilissuvel või sügisel.

Eeloleval laupäeval toimub korraga kaks üritust, mis on ilmselt viimased n-ö poliitilised positsiooni võtmised enne riigikogu valimiskampaania algust sügisel või hilissuvel.

Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) kinnitab Viljandis peetaval suurkogul uueks nimeks Isamaa ning uue maailmavaatelise aluse. Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) esimees Jevgeni Ossinovski peab Tallinnas üldkogul erakonnakaaslasi uute ideedega üllatama. Selgem on seis IRLiga, kes on suurema osa suurkogu otsustest tegelikult juba avalikuks teinud.

Märksõnad
Tagasi üles