Sisukord
Eesti
Tänane leht

Kõige problemaatilisem ehitusplats

3 min lugemist
  • Möödunud korral tabati platsilt üheksa registreerimata ehitajat.
  • Ühel kortermaja ehitajal läks siin nii õnnetult, et ta ronis üle traataia, kuhu jäid põgenemist meenutama verised töökindad.
Reid Tuukri tänava ehitusel. FOTO: Tairo Lutter

Tallinna sadama lähedale kerkiva kortermaja ehitusega on seni kaasas käinud tuhandetesse küündivad trahvid ning hulk registreerimata ukrainlasi. Peatöövõtja ja alltöövõtjad laiutasid ka eilsel politseireidil agressiivselt käsi, süüdi olevat kõik teised peale nende.

Tellijale Tellijale

Viimati käidi siin Tuukri tänava ehitusel paar nädalat tagasi ja saadi kätte üheksa välismaalast, kes ehitasid Eestis, ilma et oleksid siin tööle registreeritud, enamasti olid nad tulnud mõne teise Euroopa riigi viisaga. Töökad mehed pistavad politsei eest jooksu ning roomavad põgenedes kasvõi läbi vesise kraavi.

Alates sügisest on kortermaja ehitava Rovoler OÜ objekti kontrollitud neli korda. Politsei ei mäletagi, kui palju on mehi sealt selle aja jooksul ära viidud. Kuskilt tuuakse neid igatahes asemele.

Ühel ehitajal läks siin üle traataia ronides nii õnnetult, et põgenemist jäid meenutama verised töökindad. Milleks see kõik, mõtlevad ametnikud.

31.05.2018 02.06.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto