N, 30.03.2023

Elva ujula läheb teisele katsele, nüüd otse supelrannas

Vilja Kohler
, reporter
Elva ujula läheb teisele katsele, nüüd otse supelrannas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eile keskpäeval oli Elvas Verevi ääres omajagu rannamõnude nautijaid. Et veemõnudest lugupidavatel inimestel selles rannas veel mõnusam oleks, kavandab Elva vald sinna iga ilmaga avatud ujulat-rannahoonet.
Eile keskpäeval oli Elvas Verevi ääres omajagu rannamõnude nautijaid. Et veemõnudest lugupidavatel inimestel selles rannas veel mõnusam oleks, kavandab Elva vald sinna iga ilmaga avatud ujulat-rannahoonet. Foto: Margus Ansu

Männilinna Verevi järve vesi oli eile keskpäeval 23 kraadi soe ning kohalikud ja kaugemadki suvemõnude nautijad kasutasid seda varmalt ära. Õhtupoolikul kell neli kogunes Elva vallavolikogu istungile, mille üks päevakorrapunkt oli Elva linnas Verevi järve rannaala ligi kuue hektari suuruse ala detailplaneeringu algatamine.

Detailplaneeringu koostamise eesmärk on luua Verevi äärde nüüdisaegne supelrand koos rannahoone-ujulaga ja supelranna teenindamiseks vajalike rajatistega. «Tahame leida investori, kes ehitab Verevi äärde siseujula ning rannahoone koos kohviku, tualettide, vetelpääste ruumide ja uisulaenutusega,» kinnitas Elva vallavanem Toomas Järveoja.

Märksõnad
Tagasi üles