Adeele Sepp: kõike, mida teed, võiks teha kire ja pühendumusega

Sarjas «Kättemaksukontoris» mängimist nimetab Adeele Sepp väga inspireerivaks, kuid teatrile keskendumist ning teletööst loobumist ta ei kahetse. FOTO: Kristiin Elmat

Teatri-, tele- ja filminäitleja Adeele Sepa jaoks on kõige olulisemad pere ja sõbrad. Loomulikult ka sügisel sündiv uus ilmakodanik, keda pereliikmed juba suure rõõmuga ootavad. Kuid oodata tasub ka Ugala teatri näitleja bändi Adeele kontserte.

Tellijale Tellijale

Adeele Sepp ütleb suures intervjuus, et mitte miski ei asenda teatris suurt tahet. «Kirg ja pühendumus on äärmiselt olulised. Kui inimene teeb oma tööd mehaaniliselt, selleks, et linnuke kirja ja leib lauale saada, siis ma arvan, et selle tunneb publik ära. Minule on oluline pühendumine, isegi täitsa selline lapselik eufooria materjali suhtes. Tahe kirglikult uut materjali lahkama hakata, ümber inspireerivad kaasnäitlejad ja ühes rütmis hingav trupp – see on parim, mis ühe teatraaliga juhtuda saab. Hea näitleja usaldab lavastajat, kuid lisab näidendisse ise rolli tõlgendades ka oma mõõtme.»

25.06.2018 27.06.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto