Sisukord
Välisuudised
Tänane leht
29.06.2018
Eesti Uppsala ülikool palus propagandakursuse pärast vabandust Kohtunike valimine politiseeriks kohtud (19) Putku pannud madu leiti naabri küünist President: Mali missioon aitab Eestit kaitsta (1) Majandus 40 000 inimest on juba maksueelarve lõhki ajanud (22) Trumpi tollimaks lööb autode hinna USAs lakke Puhkusetasu pole mõistlik ette välja võtta (10) Välismaa KOHALIK VAADE. Türgi sotse hämmastas valimiskaotus Putin ja Trump kohtuvad Helsingis NATO tippkohtumise edu pant on madal ambitsioon EL õigustab migrantide sortimiskeskuse mõtet ÜRO toetusega (2) Arvamus Urmas Reinsalu kohtutäituritele: keegi ei tee kapitaalremonti hästi toiminud süsteemile Janar Ala: suvevihm (1) Peeter Raudsik: mida üritab Saudi Araabia kroonprints Mohammed bin Salman oma reformidega saavutada? (1) Toomas Kapp: uputustest Eesti linnades (4) Marti Aavik: kuvaldaga hammaste kallal (35) Juhtkiri: puhkusel õpetaja – me vasakvalitsuse vaenlane (12) Kultuur Eesti muusikalugu on pea tuhande aasta vanune Vägivalla brutaalsuse ja poeesia pühitsemine (1) Sport Noored lavale lubanud Eestit ootab kaalukas esietendus Kui Eesti oli MM-finaalturniirist vaid 45 minuti kaugusel... (2) Ott Järvela kolumn: au au nimel võitlejatele! (1) Teadus «Ma-ilm ja mõnda, mis seal sees leida on». Kuninganna efekt (2) Metsas ei ole nii palju puitu, kui avalikkusele räägitakse (23) Riigil puudub ülevaade erametsade uuendusest Anneli Palo: kui majandaks kogu Eesti metsa püsimetsana? (5) Erametsakeskus: kodumaiseid metsapuu istikuid napib Tartu Putku pannud madu leiti naabri küünist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Putin ja Trump kohtuvad Helsingis

2 min lugemist
  • Donald Trump ja Vladimir Putin kohtuvad 16. juulil Helsingis.
  • Trumpi ja Putini kohtumise päevakord peaks saama paika paari nädalaga.
  • Võõrustaja Soome kavatseb tõstatada ka Läänemere piirkonna küsimuse.
  • Sanktsioonide lõpetamine Venemaale ei tule kohtumisel kõne alla.
Vladimir Putini ja Donald Trumpi viimane kohtumine 2017. aasta novembris Vietnamis. FOTO: JORGE SILVA/Reuters/Scanpix

Juba mõnda aega õhus olnud kohtumine USA presidendi Donald Trumpi ja Venemaa riigijuhi Vladimir Putini vahel toimub kahe ja poole nädala pärast Helsingis.

Tellijale Tellijale

Moskva edastatud teates öeldi, et kahe riigi liidrid arutavad Helsingis Venemaa ja Ameerika Ühendriikide suhete hetkeolukorda ning väljavaateid. Washingtoni avalduses lisati, et Trump ja Putin puudutavad kohtumisel ka tervet hulka julgeolekuga seotud küsimusi, vahendas uudisteagentuur AFP.

28.06.2018 30.06.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto