Sisukord
Film
Tänane leht
29.06.2018
Eesti Uppsala ülikool palus propagandakursuse pärast vabandust Kohtunike valimine politiseeriks kohtud (19) Putku pannud madu leiti naabri küünist President: Mali missioon aitab Eestit kaitsta (1) Majandus 40 000 inimest on juba maksueelarve lõhki ajanud (22) Trumpi tollimaks lööb autode hinna USAs lakke Puhkusetasu pole mõistlik ette välja võtta (10) Välismaa KOHALIK VAADE. Türgi sotse hämmastas valimiskaotus Putin ja Trump kohtuvad Helsingis NATO tippkohtumise edu pant on madal ambitsioon EL õigustab migrantide sortimiskeskuse mõtet ÜRO toetusega (2) Arvamus Urmas Reinsalu kohtutäituritele: keegi ei tee kapitaalremonti hästi toiminud süsteemile Janar Ala: suvevihm (1) Peeter Raudsik: mida üritab Saudi Araabia kroonprints Mohammed bin Salman oma reformidega saavutada? (1) Toomas Kapp: uputustest Eesti linnades (4) Marti Aavik: kuvaldaga hammaste kallal (35) Juhtkiri: puhkusel õpetaja – me vasakvalitsuse vaenlane (12) Kultuur Eesti muusikalugu on pea tuhande aasta vanune Vägivalla brutaalsuse ja poeesia pühitsemine (1) Sport Noored lavale lubanud Eestit ootab kaalukas esietendus Kui Eesti oli MM-finaalturniirist vaid 45 minuti kaugusel... (2) Ott Järvela kolumn: au au nimel võitlejatele! (1) Teadus «Ma-ilm ja mõnda, mis seal sees leida on». Kuninganna efekt (2) Metsas ei ole nii palju puitu, kui avalikkusele räägitakse (23) Riigil puudub ülevaade erametsade uuendusest Anneli Palo: kui majandaks kogu Eesti metsa püsimetsana? (5) Erametsakeskus: kodumaiseid metsapuu istikuid napib Tartu Putku pannud madu leiti naabri küünist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vägivalla brutaalsuse ja poeesia pühitsemine

3 min lugemist
  • Enesetaputerroristisd Texases
  • Mis on "waterboarding"?
  • Del Toro tour de force
  • Poeem vägivallast ja üksindusest
Isabela Moner ja Benicio Del Toro kõrbes. Stefano Sollima film «Sicario: Soldado päev». FOTO: Outnow FOTO: OUTNOW

Kui te arvate, et Mehhiko narkokatrellide kõige kasumlikum kaubaartikkel, mida üle piiri USAsse vedada, on kokaiin, siis panite umbes 20 aastaga mööda. Ei, need on inimesed, illegaalsed immigrandid. Neid ei pea kasvatama ega töötlema, nad tulevad ise, maksavad ise ja kui esimese raksuga üle ei saanud, maksavad veel.

Tellijale Tellijale

Esimene «Sicario», mis jõudis kinodesse 2105. aastal, üllatas kinokülastajaid sirgjoonelise vägivalla kujutamise poolest. Mis on selle filmi üdi, kas Benicio Del Toro on taas oma ülesannete kõrgusel ja miks peaks vaatama uut filmi «Sicario: Soldado päev», selgub arvustusest. Ja üldse, kes on see Soldado?

28.06.2018 30.06.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto