Sisukord
Eesti
Tänane leht
29.06.2018
Eesti Uppsala ülikool palus propagandakursuse pärast vabandust Kohtunike valimine politiseeriks kohtud (19) Putku pannud madu leiti naabri küünist President: Mali missioon aitab Eestit kaitsta (1) Majandus 40 000 inimest on juba maksueelarve lõhki ajanud (22) Trumpi tollimaks lööb autode hinna USAs lakke Puhkusetasu pole mõistlik ette välja võtta (10) Välismaa KOHALIK VAADE. Türgi sotse hämmastas valimiskaotus Putin ja Trump kohtuvad Helsingis NATO tippkohtumise edu pant on madal ambitsioon EL õigustab migrantide sortimiskeskuse mõtet ÜRO toetusega (2) Arvamus Urmas Reinsalu kohtutäituritele: keegi ei tee kapitaalremonti hästi toiminud süsteemile Janar Ala: suvevihm (1) Peeter Raudsik: mida üritab Saudi Araabia kroonprints Mohammed bin Salman oma reformidega saavutada? (1) Toomas Kapp: uputustest Eesti linnades (4) Marti Aavik: kuvaldaga hammaste kallal (35) Juhtkiri: puhkusel õpetaja – me vasakvalitsuse vaenlane (12) Kultuur Eesti muusikalugu on pea tuhande aasta vanune Vägivalla brutaalsuse ja poeesia pühitsemine (1) Sport Noored lavale lubanud Eestit ootab kaalukas esietendus Kui Eesti oli MM-finaalturniirist vaid 45 minuti kaugusel... (2) Ott Järvela kolumn: au au nimel võitlejatele! (1) Teadus «Ma-ilm ja mõnda, mis seal sees leida on». Kuninganna efekt (2) Metsas ei ole nii palju puitu, kui avalikkusele räägitakse (23) Riigil puudub ülevaade erametsade uuendusest Anneli Palo: kui majandaks kogu Eesti metsa püsimetsana? (5) Erametsakeskus: kodumaiseid metsapuu istikuid napib Tartu Putku pannud madu leiti naabri küünist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Putku pannud madu leiti naabri küünist

4 min lugemist
  • Tartumaa taluhoovist roomas minema boamadu.
  • Õnneks leiti loom peagi naabrite juurest.
Kaotsi läinud boamao omanik Janar Kallas lõikas naabri küüni lakke augu, et oma roomav lemmik sealt kätte saada. FOTO: Kristjan Teedema

Kolmapäeva õhtust saadik elasid Tartu lähistel asuva Uhti küla elanikud teadmises, et nende kodukandis roomab vabalt ringi mitmemeetrine madu. Esialgu oli jutt, et Uhtil asuvast Malmi talust on kaduma läinud üle kolme meetri pikkune püüton, kuid hiljem selgus, et tegu on siiski «vaid» kahemeetrise boamaoga.

Tellijale Tellijale

Malmi talu peremees Janar Kallas selgitas, et teisipäeva õhtul oli neil koduaias grillpidu ja tema kaks suurt sõpra, püüton ja boamadu roomasid samal ajal aias ringi. Majahoovi, kus grillipidu peeti, ei piira ükski tara.

«Tavaliselt päikeseloojangu ajal lähevad nad ise ilusti tuppa, aga sel korral läks pilk hetkeks mao pealt minema ja kadunud ta oligi,» selgitas Kallas teisipäevaõhtuseid sündmusi.

28.06.2018 30.06.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto