Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Napsutajad suunatakse Rakvere kesklinnast metsaserva

2 min lugemist
Rakvere sotsiaalmajaga ühes hoones paiknev kodutute varjupaik annab ulualust kümmekonnale elu hammasrataste vahele jäänud inimesele. FOTO: Meelis Meilbaum

Rakvere linnavõim on senisest jõulisemalt sekkunud probleemi, millega tegelemiseks korraldati mõni aeg tagasi ümarlaud. Linna, politsei ja sotsiaalkeskuse inimeste ühise ajurünnaku tulemusena jõuti tõdemusele, et napsutav seltskond tuleb kesklinnast eemale suunata, ning selleks leiti ka lahendus: juulikuu jooksul tahetakse paigaldada sobivasse kohta aiamaja meenutav, kuid grillimisvõimaluseta varjualune.

Tellijale

Olukorra endale põhjalikult selgeks teinud linnapea Torm lausus, et bussijaamataguse rattamaja kontingent pole pelgalt Rakvere kodutud, vaid sinna satub inimesi ka mujalt maakonnast. «Nad põhjendavad, et linnas on õlu odavam – joovad selle siin ära ja sõidavad õhtul koju tagasi,» tähendas ta. Silma riivava tegevuse piiramiseks asusid linnajuhid ühes politseiga promenaadi senisest tihedamalt seirama.

04.07.2018 06.07.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto