Sisukord
Majandus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (2) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (1) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (1) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (1) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Koroona koduõuel Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

POSTIMEHE INTERVJUU: Omniva juhi sõnul on ettevõttel käsil ajaloo suurim investeerimisaasta

7 min lugemist
  • Sel aastal valmib Omniva uus logistikakeskus ja tuleb 200 uut pakiautomaati.
  • Rahvusvahelise pakiäri Post11 hoog rauges mullu Vene turu äralangemise tõttu.
  • Lisaks pakkide toomisele Aasiast Euroopasse võiks Eesti firmad ise minna Hiina.
  • Väljakutse on juhtida ettevõtet, mis ühendab pika ajaloo ja idufirmaliku kasvu.
Pärast Joona Saluveeri lahkumist mai lõpus usaldas Eesti Posti nõukogu Omniva juhtimise vähemalt kuni sügisese konkursini Ansi Arumeele kätte. FOTO: Tairo Lutter

Juunikuust Omniva juhtimise esialgu kuni sügiseni üle võtnud Ansi Arumeel asus riikliku postifirma tüüri juurde märgilisel aastal – Eesti Postil täitub sarnaselt Eesti riigiga 100. tegevusaasta. Lisaks jõuavad selle aasta jooksul lõpule ettevõtte ajaloo suurimad investeeringud.

Tellijale

Eesti Posti nõukogu teatas aprilli lõpus, et aasta ametis olnud juht Joona Saluveer lahkub, ning Omniva juhtimine anti vähemalt kuni sügiseni teie kätte. Vähe on räägitud, mis on ettevõttes viimase aastaga toimunud. Mida on tehtud pärast Aavo Kärmase lahkumist?

On toimunud loomulik areng. Võib-olla see on olnud vähenähtav – logistikakeskus ei ole veel valmis saanud, pakiautomaadid tulevad kohe tänavale –, aga oleme tegelikult tegemas ka oma sajandi suurimat investeerimisaastat. Need investeeringud saavad nüüd küpseks käesoleva aasta lõpuks.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto