K, 1.02.2023

POSTIMEHE INTERVJUU: Omniva juhi sõnul on ettevõttel käsil ajaloo suurim investeerimisaasta

Siiri Liiva
, reporter
POSTIMEHE INTERVJUU: Omniva juhi sõnul on ettevõttel käsil ajaloo suurim investeerimisaasta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärast Joona Saluveeri lahkumist mai lõpus usaldas Eesti Posti nõukogu Omniva juhtimise vähemalt kuni sügisese konkursini Ansi Arumeele kätte.
Pärast Joona Saluveeri lahkumist mai lõpus usaldas Eesti Posti nõukogu Omniva juhtimise vähemalt kuni sügisese konkursini Ansi Arumeele kätte. Foto: Tairo Lutter

Juunikuust Omniva juhtimise esialgu kuni sügiseni üle võtnud Ansi Arumeel asus riikliku postifirma tüüri juurde märgilisel aastal – Eesti Postil täitub sarnaselt Eesti riigiga 100. tegevusaasta. Lisaks jõuavad selle aasta jooksul lõpule ettevõtte ajaloo suurimad investeeringud.

Eesti Posti nõukogu teatas aprilli lõpus, et aasta ametis olnud juht Joona Saluveer lahkub, ning Omniva juhtimine anti vähemalt kuni sügiseni teie kätte. Vähe on räägitud, mis on ettevõttes viimase aastaga toimunud. Mida on tehtud pärast Aavo Kärmase lahkumist?

On toimunud loomulik areng. Võib-olla see on olnud vähenähtav – logistikakeskus ei ole veel valmis saanud, pakiautomaadid tulevad kohe tänavale –, aga oleme tegelikult tegemas ka oma sajandi suurimat investeerimisaastat. Need investeeringud saavad nüüd küpseks käesoleva aasta lõpuks.

Märksõnad
Tagasi üles