Sisukord
Majandus
Tänane leht

Gunnar Toomemets: Luminor on kohalik pank

7 min lugemist
  • Luminor tahab astuda mitu sammu edasi, et pakkuda kahele hiiule konkurentsi.
  • Samas pole tal ambitsiooni tõusta turul esimeseks ja saada universaalpangaks.
  • Luminori siht olla selgelt kohalik pank ning keskenduda kõigile Baltimaadele.
Luminor Eesti juht Gunnar Toomemetsa sõnul tegutseb ta pigem selle nimel, et ühendpank oleks kasumlik, mitte aga turuosa hüppelise kasvu nimel. FOTO: Joakim Klementi

Luminor Eesti juht Gunnar Toomemets rõhutab, et ehkki panga omanikud on Skandinaavia tugevad pangad Nordea ja DNB, näeb Luminor siiski oma kohta kõiki Balti riike ühendaval turul. Luminori sihtgrupi moodustavad eelkõige ettevõtlikud inimesed ja tegusad ettevõtted.

Tellijale Tellijale

Olen aru saanud, et Luminor paneb suurt rõhku firmakultuuri arendamisele. Kas arendate Nordea või DNB kultuuri edasi või on teil täiesti teistsugune lähenemine?

Meil on selgelt käimas väga mitmel tasandil komplekssed muudatused, mistõttu on see meile hästi oluline teema. Täna loome Luminori kultuuri. Oleme ära defineerinud kolm väärtust.

Esiteks, oleme uudishimulikud – seda nii klientide suhtes, mõistmaks, miks nad midagi teevad ja kuidas meie saame luua lisaväärtust, kui ka meie enda töötajate suhtes.

Teine väärtus on koostöö. Me ei lähe sellest muudatusest läbi, kui me ei toeta üksteist. Peame organisatsiooni sees piire lõhkuma, et koostöö toimiks ka Läti ja Leeduga.

Meie kolmas väärtus on fookus. Me ei tee kõigile kõike. Me valime selgelt fookused, kus tahame olla väga head.

19.07.2018 21.07.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto