Sisukord
Maailm
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Värske raport: abiorganisatsioonid pigistavad silma vohava seksuaalse ärakasutamise ees kinni

3 min lugemist
  • Abiorganisatsioonide töötajate kuritarvitused on kestnud juba kaua.
  • Raporti kohaselt on ühendused aga püüdnud kaitsta oma mainet, mitte ohvreid.
  • Väärtegusid toimepannud töötajad on vabalt ametiposte vahetanud.
Poiss mängib abiorganisatsiooni Oxfam sildi ees Haiti pealinna Port-au-Prince’i laagris, kus elavad 2010. aasta maavärinas kodu kaotanud inimesed. FOTO: ANDRES MARTINEZ CASARES/REUTERS/SCANPIX
Tellijale

Rahvusvahelised abiorganisatsioonid on käitunud võitluses lokkava seksuaalse ärakasutamisega sedavõrd hambutult, et seda võib peaaegu pidada kaassüüks, leiavad Briti parlamendiliikmed oma värskes raportis.

Parlamendi rahvusvahelise arengu komitee annab dokumendis humanitaarabiühenduste tegevusele – või pigem tegevusetusele – hävitava hinnangu: probleem abivajajaid ära kasutavate töötajatega on ammune, kuid selle vastu astumises on haledalt läbi kukutud; abiorganisatsioonid on rohkem mures oma maine kui ohvrite heaolu pärast; süüdistuste puhul on reageeritud trotslikult ja pealiskaudselt.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto