Sisukord
Arvustused
Postimees

«Iisraeli» «superspioon»

2 min lugemist
Sacha Baron Cohen (paremal) kolonel Erran Moradina koos relvakandmise õiguse pooldaja Philip Van Cleave’iga (vasakul) lastele tulirelvade kasutamist õpetamas. FOTO: Ekraanitõmmis/Showtime

Kolonel Erran Morad. Endine Iisraeli luuraja. Või ikka ei ole… Vahet pole. Igatahes möllab ta Ameerikas ja on hakkama saanud millegagi, mida suudavad ilmselt vähesed. Ta on sisse imbunud Ühendriikide parempoolsetesse ringkondadesse ja lasknud sealsetel ajukääbustel lausa telekaamera ees oma «parimat» külge näidata. Olgu kohe ära öeldud, et salakuulaja on väljamõeldis. Tegemist on komöödianäitleja Sacha Baron Coheni kehastatud tegelaskujuga.

Tellijale Tellijale

Ali G, Borat, Brüno ei vaja vast tutvustamist. Coheni stiil, viis kajastada asju teise nurga alt on alati tekitanud palju kära ja vastakaid arvamusi. Oma uues saates «Who Is America?» («Kes on Ameerika?») paljastab Suurbritanniast pärit mees nüüd Ühendriikide karmi, ebameeldivat poolt. Siin on kaasa aidanud just üks tema uusi kehastusi – kolonel Morad. Võib-olla on see kokkusattumus, aga heebrea keeles hääldub see nimi mored ja tähendab mässajat.

31.07.2018 02.08.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto