Sisukord
Eesti
Postimees

Kass Liisu jõudis koju tõenäoliselt põletatud silmaga

3 min lugemist
Kass Liisu oli jalutuskäigu ajal ühest silmast ilma jäänud. Tõenäoliselt on teda kuuma esemega põletatud, kuid päris kindel ei saa olla, sest olukorda keegi pealt ei näinud. FOTO: erakogu FOTO: Erakogu

Möödunud nädalavahetuse eel tuli Karksi-Nuia servas elav kass Liisu koju ehmatava välimusega. Paarikuuste kassipoegade ema silma oli haavatud nii, et isegi loomaarst, kelle juurde omanik ta viis, kinnitas, et vaatepilt oli hirmus.

Tellijale Tellijale

«Pilt oli hästi kole ja kõik oli verine,» rääkis arst Piia Vilu tema juurde väikeloomakliinikusse toodud kassist. Tundus, et looma oli kõrvetatud, kui sada protsenti arst seda väita ei saanud. «Ülemised ripsmekarvad olid tõesti nagu kõrvetatud,» lausus ta.

Tehti röntgen, mis näitas, et võõrkeha või kuuli haavas polnud. «Kas seal on veel mõni haav sees, selgub kolmapäeval, kui läheb silma amputeerimiseks,» lasus arst ja ütles, et esimese korraga oli haava peensusteni uurida keeruline ning ei nähtud ka mõtet kassi sedaviisi kiusata. «Ta sai valu- ja põletikurohud ning esmaspäeval tundis end oluliselt paremini,» teadis ta.

07.08.2018 09.08.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto