Sisukord
Arvamus
Postimees

Nils Niitra: alati võib öelda, et süüdi on kehv kommunikatsioon

4 min lugemist
Nils Niitra FOTO: Sille Annuk

Pole mingit vahet, kas kõnetada avalikkust otsuse eel, selle tegemise ajal või järel, lõppkokkuvõttes jääb alati võimalus osutada kehvale või puudulikule kommunikatsioonile, kirjutab suhtekorraldusbüroo Powerhouse Lõuna-Eesti büroo juht Nils Niitra.

Tellijale Tellijale

Just sellise järelduseni olen jõudnud pärast mitut kuud suhtekorraldusvallas toimetamist. Ja üldse näib mulle, et PR-sektor on muutumas Eesti avalikus ruumis müütiliseks härmahiiuks Ymiriks, mis tõmbab nööre poliitikute tagatubades ja mürgitab kodanikuühiskonda, kiiritab inimeste ajusid ning teeb saatanakummardajatest tellijate toel kõik endast oleneva selleks, et meil ei oleks oma riigis hea elada.

Kui me räägime Rail Balticust, siis mõtleme ka halvast kommunikatsioonist, tselluloositehasest kõneledes pole ju kahtlustki, et jõulise vastasseisu projektile tingisid muuhulgas vajakajäämised kommunikatsioonis. Kagu-Eesti haiglate sünnitusosakondade sulgemise temaatikas ei saadud kuidagi üle ega ümber sellest, et kogukonnaga ei suheldud piisavalt ega õigel ajal.

11.08.2018 14.08.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto