Madridi Atletico, armastuse diktatuuri viimane kants?

Atletico fännid on alati omadega ühes rütmis ja alati kogu ülejäänud maailma vastu. Pärast karika kättesaamist jäid mängijad fännide ette tantsu lööma, peatreener Diego Simeone tähistas aga võitu koos pisitütrega. FOTO: Tairo Lutter

Szymon Marciniaki lõpuvilest, juubeldustest ja pidulikust karikatõstmisest oli möödunud ligi tund, ent Atletico mehed ei plaaninudki tribüüni eest lahkuda. Fännidele ja fännidega koos löödi tantsu, äärekaitsja Juanfran hankis kuskilt palli ning viskas selle mängijate lastele, kes asusid otsekohe palli litrisegusel murul taga ajama. Peatreener Diego Simeone käis hoolealuste keskel ringi, süles tütar Francesca. Kogu vaatepilt kandis nähtamatut ja sõnatut ühisnimetajat: me oleme üks suur pere.

Tellijale Tellijale

Väikeklubi? Seda pole Madridi Atletico kaugeltki. Ent kolmapäeva õhtul Lillekülas Euroopa superkarikat võites näidati taas veenvalt, et selle maailma teistest hiidudest eristab neid endiselt mentaliteet, mis ei luba iial üksikul egol suure õhupallina teiste kohale kerkida.

16.08.2018 18.08.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto