Sisukord
Käsipall
Tänane leht

Raha ilmselt leiaks, aga Serviti pani superprojekti ikkagi ootele

2 min lugemist
Põlva Serviti alustab täna kodust turniiri Põlva Cup. Fotol ääremängija Henri Sillaste. FOTO: Arvo Meeks

Kui Põlva Serviti tänavu kevadel neljandat aastat järjest ja üldse 13. korda Eesti meistriks krooniti, poetas peatreener Kalmer Musting, et uuel hooajal proovitakse võib-olla meeskonda oluliselt tugevdada, et rünnata pääsu eurosarja alagrupiturniirile ehk marjamaale, mis Eesti klubikäsipallile seni kättesaamatu.

Tellijale Tellijale

Nüüd, kui uus hooaeg ukse ees, on selge, et 2018–2019 hooajal ambitsioonikas idee töösse ei lähe. Kui sageli on Eesti spordis suurte plaanide takistuseks raha, õigemini selle puudumine, siis Serviti puhul tingimata mitte. Raha vast leiaks, aga Mustingu sõnul pole aeg Euroopasse murdmiseks sobiv, sest meeskonna tugevdamine leegionäridega võtaks paratamatult mänguaja enda kasvandikelt.

«Laual oli variant, et kutsume oma toetajad kokku ja vestleme eelarve suurendamisest mahus, et saaksime senise kahe võõrleegionäri asemel palgata neli või viis, kusjuures pigem viis,» räägib Musting. «Aga võtsin ise selle variandi laualt ära ja ütlesin, et töötame ühe aasta edasi, sest meil on palju huvitavaid noori.»

23.08.2018 25.08.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto