Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
13.08.2020
Maskiga või maskita? Eesti riik veel sundust ei sea Eesti Eesti lühiuudised Ilves hakkab koroonapandeemiale otsima IT-lahendusi Tallinn läheneb Tartule Sakkov: mittesõdimine on hullem kui sõdimine (1) Sarikelm saadeti kolmeks aastaks vangi Merisk ei hooli sisemaal pakutavast Välismaa Biden valis kogenud lahingukaaslase (1) Välismaa lühiuudised President Lukašenka sõdib oma rahvaga (2) Valgevenelased trotsivad saatust (5) Arvamus Juhtkiri: maskivabadus ja maskivastutus Aleksei Lotman: naftaajastu peab lõppema Helir-Valdor Seeder: Eesti on Isamaa nägu Peg Putt: puidu põletamine süvendab kliimamuutust Juhan Madis Pukk: kuhu liigub majandus, kui müük seisab? Kultuur Heal unel mitu nägu: Kris Lemsalu ja Kyp Malone‘i ühine maailmaloome Armastuseks on iga koht õige Sport Spordi lühiuudised Terviseamet sundis Eesti tippratturid isolatsiooni, koondis kaalub kodusest suurvõistlusest loobumist (2) Kriisa lendab vaatamata hooaja alguse edasilükkumisele homme Arizonasse: kõigepealt üritan sealse eluga kohaneda Terviseamet Lõuna-Eesti rallist: kui riskid on maandatud, võib üritus toimuda Veerandtund WRC-autos ehk Kuidas Eller kehastus kaardilugejaks Maa Elu Silotegu sujub seni hästi Proovipäev: kas kontoritöötaja saaks lüpsiplatsil hakkama Küsime spetsialistilt: mida kujutab endast amooniumnitraat Mitte keegi ei küsinudki toetust apla teeteo vastu võitlemiseks Kutsekooli kohtadele käib tihe rebimine Lahemaad ei peagi ühe päevaga ära avastama Vähipüügil läheb söödana käiku seamaks ja kanakael Spagettkõrvits – kausitäis spagette kõva koore sees Võõrkakar vallutab peenramaa Tomatite värvumist saab kiirendada Ärajäänud suvepeod andsid kantrifestivalile oodatud artistid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Puhja saab 1,3 miljoni euro eest uue küttetorustiku ja katlamaja

2 min lugemist
Seni on Puhja vaateid iseloomustanud maa peal looklevad inetud soojustorud, peagi algavate uuendustöödega viiakse torustik maa alla. FOTO: Kristjan Teedema

Kui seni on Puhja aleviku korteritesse toasoojus tulnud süsteemist, mis suures osas pärineb 1970. aastatest, siis nüüd kavatseb sealne soojustootja SW Energia euroraha toel rajada uue kaugküttetorustiku ning püsti panna moodsa katlamaja.

Tellijale Tellijale

Hiljuti sai SW Energia keskkonnainvesteeringute keskuselt (KIK) kinnituse, et Puhja soojusvõrgu ajakohastamisekss tuleb Euroopa Liidu ühtekuuluvusfondist 675 960 eurot. Teist sama palju lubab ettevõte ise juurde panna. Nii saadakse kokku enam kui 1,3 miljoni euro suurune investeering, millega valmib lisaks torustikele katlamaja Kaevu tee 3 aadressi kandval kinnistul.

Puhjas sõltub keskküttest kümme maja, kus on kokku üle 300 korteri. Kõigile sealsetele elanikele on amortiseerunud keskküttesüsteem peavalu ja asjata suuri kulusid põhjustanud juba pikka aega.

12.08.2020 13.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto