1300 väärt tagumikutundi elutoa diivanil

Eddard Stark (Sean Bean) näitab poegadele eeskuju: kui mõistad kellegi surma, pead ise otsuse täide viima. Telesarja «Troonide mäng» esimese hooaja esimene osa. FOTO: kaader telesarjast FOTO: Kaader telesarjast

Minu teleekraanil raius Eddard Stark pea maha Öise Vahtkonna väekargajal. Loomulikult otsustasin Eestisse jõudnud HBO voogedastusteenust katsetama hakata just selle, juba 11 aastat tagasi teleekraanidel alustanud supersarja esimese osaga.

Tellijale Tellijale

HBO (Home Box Office) on üks maailma parimaid ja võimsamaid telekorporatsioone, mis teenis üle-eelmisel aastal peaaegu kaks miljardit dollarit kasumit. HBO tooteportfelli kuuluvad sellised klassikalised kõrgema kaliibriga telesarjad nagu «Seks ja linn», eelmainitud «Troonide mäng», «Noor paavst», «Suured väikesed valed», «Läänemaailm», «Wire», «Treme», «Sünge juhtum», «Sopranod» ja nii edasi.

See on muidugi puhas klassika, mida Eesti telekanalid on juba ka näidanud (mis siis, et teatava hilinemisega). Miks peaks televaataja endale veel ühe tasulise teenuse lisaks võtma?

01.09.2018 04.09.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto