Lõa otsast pääsenud Hunt saab lõpuks vabalt murda

Margus Hunt (number 92) ei saanud Alex Smithi loopides kirja hooaja kolmandat sacki, sest tiimikaaslase tehtud viga tühistas rünnaku. FOTO: Geoff Burke/USA TODAY Sports/Reuters/Scanpix

«Sellest saab tema läbimurdeaasta, tema kuuendal hooajal,» julgesid telekanali CBS kommentaatorid hõisata, kui Margus Hunt oli kohtumises Washington Redskinsiga luhanud lõpuminutitel vastaste rünnaku ja sisuliselt kindlustanud Indianapolis Coltsile 21:9 võidu. Eksperdid ookeani taga on ühel meelel: juba pärast kahte mängu on Hunt tegemas oma NFLi-karjääri parimat hooaega.

Tellijale Tellijale

2013. aastal NFLis debüüdi teinud Hunt pole kunagi varem USA kõige nimekamas spordiliigas küündinud oma potentsiaali tasemele. Põhjus oli lihtne: tal puudus treenerite usaldus. Neli Cincinnati Bengalsis veedetud aastat kulgesid Hundil suuresti pingil istudes – vahet polnud, kui hästi ta parajasti mängis, ikka eelistasid treenerid mängitada kogenumaid ja tuntumaid nimesid. Ka mullune esimene aasta Coltsis mängis Hunt nimekamate kolleegide järel teist viiulit. Kaitsemängija suurimat edunäitajat, mängujuhi mahamurdmiseid ehk sack'e, kogunes viie aastaga ta kontole vaid 2,5.

17.09.2018 19.09.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto