T, 21.03.2023

Spekulatsioon: kes sõidab 2019. aastal millises WRC meeskonnas?

Viljar Voog
Spekulatsioon: kes sõidab 2019. aastal millises WRC meeskonnas?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Citroeni masinad teel tänavuse Monte Carlo ralli stardijoonele. Kelle roolida on need tuleval hooajal? Favoriidid on Sebastien Ogier ja Esapekka Lappi. Fotod: Leo Francis, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool
Citroeni masinad teel tänavuse Monte Carlo ralli stardijoonele. Kelle roolida on need tuleval hooajal? Favoriidid on Sebastien Ogier ja Esapekka Lappi. Fotod: Leo Francis, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool Foto: Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Üle aastate on Eesti rallisõbra süda hooaja lõpu lähenedes rahulik: ei ole vaja kuulata mingeid kõlakaid Ott Tänaku järgmise aasta meeskonna kohta, vaid kõik on selge. Tänak jätkab Toyotas. Saarlane on üks väheseid piloote, kelle saatus on kindel!

Nimekiri sõitjatest, kes ka 2019. aastal WRC-sarjas kihutavad, on pikk. Paigutada need nimed aga õige meeskonna taha on kui 10 000 tükiga pusle. Kuigi kuluaarides on paljudel kontrahtidel ilmselt juba allkirjad all, on avalikult välja kuulutatud vaid üks verivärske leping: hetkel MM-sarja juhtiv Thierry Neuville jätkab Hyundai tiimis aastani 2021.

Mullusest hooajast on 2019. aasta lõpuni kehtib leping Tänakul ja Andreas Mikkelsenil (Hyundai). Muu pildi maalivad kuulujutud ja infokillud.

Märksõnad
Tagasi üles