R, 8.12.2023

Mereväelased taltsutavad Tartus Occasust

Kaspar Koort
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Esmaspäeva õhtul väisas Mere-siili Tartu linnapea Urmas Klaas, kellele tutvustasid õppuste käiku mereväe laevastiku operatsioonistaabi ülem kaptenleitnant Ivo Värk (vasakul) ning mereväe laevastiku ülem kaptenleitnant Peeter Ivask.
Esmaspäeva õhtul väisas Mere-siili Tartu linnapea Urmas Klaas, kellele tutvustasid õppuste käiku mereväe laevastiku operatsioonistaabi ülem kaptenleitnant Ivo Värk (vasakul) ning mereväe laevastiku ülem kaptenleitnant Peeter Ivask. Foto: Margus Ansu

Tartus Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste matkekeskusesse seatud juhtimispunktis käib vilgas sagimine. Ligi sada meest ja naist kaitseväest, politsei- ja piirivalveametist, veeteede ametist ning riigikantseleist ragistavad ajusid ja lihvivad koostööd, et taltsutada Mere-siili õppusel fiktiivset Occasuse blokki, kes on stsenaariumi järgi saatnud Läänemerele oma sõjalaevad.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles