Sisukord
Jalgpall
Tänane leht

Ülevaade: ameeriklanna süüdistab Cristiano Ronaldot ligi kümnendi taguses vägistamises

3 min lugemist
  • Miks esitas kannatanu kohtule tsiviil-, mitte kriminaalhagi?
  • Mis 13. juunil 2009 siis ikkagi täpselt toimus?
  • Der Spiegeli artikliga tegeles vähemalt 20 inimest
Jalgpallur Cristiano Ronaldo. FOTO: Maffia/uk Sports Pics/sipa

Cristiano Ronaldo tõestas laupäeva õhtul ilmekalt, miks ei mõelnud Itaalia meisterklubi Torino Juventus hetkegi, kui tal avanes suvel võimalus portugallase mängijaõigused 100 miljoni euro eest Madridi Realilt ära osta. Ent neil päevil pakub kahjuks märksa enam kõneainet Ronaldoga platsiväliselt toimuv.

Tellijale Tellijale

Ronaldo ei löönud küll ainsatki väravat, aga tegi eeltöö kõigile kolmele tabamusele, kui Juventus alistas koduplatsil 3:1 oma suurima rivaali Napoli. Need on pinged ja ootused, mille täitmise ja seljatamisega on Ronaldo edukalt tegelenud pikki aastaid. Tema senine karjäär koosneb üha uute bastionite vallutamisest. Kui midagi on tundunud võimatu, on Ronaldo tõestanud jalgpalliplatsil selle võimalikkust.

Lähiajal võib Ronaldot aga oodata teistsugune lahing, mis ei toimu jalgpalliplatsil, vaid kohtusaalis, sest vahetult enne mängu Napoliga avaldas Saksamaa ajaleht Der Spiegel artikli, mis avab tagamaid, miks ameeriklanna Kathryn Mayorga süüdistab maailma parimat jalgpallurit Cristiano Ronaldot 2009. aastal toimunud vägistamises.

01.10.2018 03.10.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto