Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Huviline loobus ujula rajamisest liiga kõrge hinna pärast

2 min lugemist
Aasta alguses soovis ettevõtja Rein Kirsipuu rajada Ihaste tee 9 krundile ujula, nüüdseks pole linnal aga ühtegi sellest huvitatud ettevõtjat. FOTO: Kristjan Teedema

Oktoobri alguses sai selgeks, et Ihaste tee 9 krundi ujula hoonestusõigusega enampakkumine ebaõnnestus, kuna huvi oli olematu. Nimelt ei esitanud pakkumust mitte keegi, osa ei võtnud ka ettevõtja Rein Kirsipuu, kes aasta alguses oli ujula rajamisest just huvitatud.

Tellijale

«Ma ei võtnud osa kahel põhjusel,» lausus Kirsipuu. Kõige olulisema põhjusena nimetas ta ehitushindade suurt tõusu. «Asi on nii palju veninud, mullu novembris sain ühelt ehitusfirmalt hinnapakkumise, mis sobis,» ütles Kirsipuu, kes soovis aasta alguses oma kulu ja kirjadega krundile ujula rajada. Siis toodi volikogu komisjonides esile, et Rein Kirsipuu ja toonane Tartu abilinnapea Tiia Teppan on elukaaslased. Aprillis ütles Tartu linnasekretär Jüri Mölder Tartu Postimehele, et asjaolu pikendab menetlusaega.

Idee pole maha maetud

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto