Sisukord
Majandus
Postimees

Cleveroni tihkelt täis auhinnariiul sai lisa

3 min lugemist
Ahvatleva tööandjana pakub Cleveron tööd peaaegu 170 inimesele, kellest 76 protsenti on Viljandist pärit. Pildil Cleveroni juht Arno Kütt ettevõtlusauhindadega. FOTO: Marko Saarm

 Ettevõtluse arendamise sihtasutuse korraldataval ettevõtluse auhindade konkursil noppis Viljandis tegutsev aktsiaselts Cleveron kuuest auhinnast kolm. Aasta ettevõtteks valitud Cleveron krooniti ka aasta parimaks disainirakendajaks ja uuendajaks.

Tellijale Tellijale

Pakiroboteid arendava ja tootva aktsiaseltsi asutaja Arno Kütt on oma sõnul uhke, et on suutnud Viljandit esile tõsta. «Cleveron on tehnoloogiaettevõte ja üldjuhul kasvavad sellised tehnoloogiaülikoolide kõrvale. Kuigi Viljandis ei ole praegu veel tehnoloogiakõrgkooli, saime aasta ettevõtte, disaini ja uuenduse auhinna ning see on suur tunnustus,» sõnas ta.

Viljandi kõige rikkamaks ettevõtjaks hinnatud Aivar Berzini sõnul viib Cleveroni edasi ettenägelikkus ja entusiasm. «Cleveroni kolm tugisammast on pühendunud ja entusiaslik tegevjuht, turutrendidest eespool liikumine ning väga tugeval tasemel müük,» lausus Berzin.

05.10.2018 08.10.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto