Sisukord
Nädala näod
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust (9) Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära (3) Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka (1) Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (2) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Galeriid ⟩ Eripärased hotellid raputavad Tallinna (1) Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi (1) Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada (1) Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? (1) Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus (10) Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (29) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi (1) Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Loginov jäi norralaste hammaste vahele Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada (1) Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Arvustus ⟩ Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku

Isamaa meisterhakkijad

1 min lugemist
Urmas Reinsalu hinnangul oli Tallinna Sadama börsile viimine esimene õige samm. FOTO: Liis Treimann

Kõik näib olevat söödav, kui see on enne piisavalt peeneks hakitud. Kas tõesti? Isamaa ministrid fileerisid eelarvest neile laiali jagamiseks antud umbes viis miljonit eurot nii õhukesteks viiludeks, et need paistsid vastu valgust läbi. Aga nii jätkub rohkematele.

Rohkem kui 60-st 100 000eurosest viilust suur hulk serveeriti Urmas Reinsalu juhitava justiitsministeeriumi alt eri MTÜdele ja SAdele. Seejuures jagus 10 sellist viilu asutusele, mida veel olemaski pole. Seevastu on sõnumit kandev nimi ja sellest piisab.

Lõpuks aga on selline viilutamine olnud kolme partei ühine otsus, mis peaks kõigile tuleval kevadel lõikelaua juurde tagasipääsemisele kaasa aitama. Mõni vajab seda lihtsalt rohkem kui teine.

Küsimus on, kui paljud saavad aru, et mälumiseks anti peeneks hakitud vana porine katuseraha-kaloss. Kõik vist ikka ei kõlba süüa. 

Seotud lood
15.02.2020 17.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto