N, 6.10.2022

Sügisene koolivaheaeg pakub lastele huviküllast tegevust

Kelly Olesk
, reporter
Sügisene koolivaheaeg pakub lastele huviküllast tegevust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kesklinnas asuvas Lille majas ja Annelinna noortekeskuses on koolivaheaja eriprogrammid, milles jagub tegevust nii suurtele kui ka väikestele.
Kesklinnas asuvas Lille majas ja Annelinna noortekeskuses on koolivaheaja eriprogrammid, milles jagub tegevust nii suurtele kui ka väikestele. Foto: Sille Annuk

Tänasest algas enamikes üldhariduskoolides üle Eesti vaheaeg. Sel puhul on Tartu noortekeskustes kooliõpilastele eriprogramm, et need lapsed, keda maale vanavanemate juurde ei sõidutata, leiaksid tegevust linnas. Tartu Kesklinna kooli viienda klassi õpilased rääkisid, et nemad noortekeskustes tegelikult ei käi. Vaheaeg möödub enamasti aega kodu ja treeningute vahel jagades.

Viienda klassi õpilane Mikk Jaanist elabki maal ja tema vaheaeg möödub kas kodus või sulgpallitrennis. «Trenn, kodu, trenn, kodu, trenn, kodu – nii möödubki,» ütles noormees. Jaanistuga samas klassis käiv Geneli Posti märkis, et tema käib samuti palju trennis, aga vaheajal leiab aega, et maale sugulastele külla sõita. «Kindlasti on vaja juuksuris käia,» lausus Rianna Lindvere.

Tasuta tegevused

Märksõnad
Tagasi üles