Pooleaastane joogapuhkus Aasias sundis kohanema ekstreemsete oludega

Päevad Nepalis möödusid matkates ja looduse ilu nautides, õhtud aga magamiskotti pugenuna suust kerkivat auru jälgides.  FOTO: Artur Lauri Erakogu

Joogapuhkus! Juba ainuüksi see sõna tõi kujutlustesse palmid, merelained, idüllilised shala’d ja sügava rahutunde. Rännakut ilmestasid tegelikult küll pisut teistsugused pildid, aga võin käsi südamel öelda, et käisin siiski joogapuhkusel, olgugi et meeliülendava idüllina ei pruukinud see pealtnäha paista.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mul oli seljakotis imeõhuke tumesinine joogamatt, ja vahel tundub, et see oli mu kõige väärtuslikum vara, sest seda läks tõesti vaja. Ühelgi varasemal reisil pole ma oma kaaslaseks valinud joogamatti, sest olen elanud lootuses, et harjutuse saab kirja ka selleta, aga mingil põhjusel on need hetked joogaharjutuste seltsis ikkagi üürikeseks jäänud. Ainult joogapuhkus Berliinis Taylor Hunti käe all oli kõigil viiel päeval täidetud joogaga. Tagantjärele meenutades polnud see kindlasti puhkus. Ma pole kunagi nii palju vaeva näinud ning ühtlasi meeletutest toidukogustest hoolimata kilosid kaotanud.

07.11.2018 09.11.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto