Käärid juuksuriäris: hinnad erinevad mitu korda

Suurte kogemustega juuksur ja salongiomanik Ly Duglas rääkis, et juuksuriteenuste turgu saavad korrastada eelkõige teadlikud kliendid ise. FOTO: Mihkel Maripuu / Postimees

Juuksuriteenuste hinnad võivad suuresti erineda. «Iga salong või teenindaja määrab ise enda hinnakirja. Ei ole olemas riiklike standarditega hindasid,» selgitas 30-aastase staažiga juuksur-koolitaja ja omanimeliste salongide asutaja Ly Duglas. «Vahel on hinnad täpselt kalkuleeritud ja põhjendatud, vahel kujundatud suvaliselt, teinekord hoopis kallutatud soovist püsida hinnakonkurentsis.»

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Näiteks meeste masinlõikus on soengutüüp, mis ei nõua selle tegijalt kuigi palju tööd ega vaeva. Ometigi erineb selle soengu hind olenevalt juuksurisalongist kordades. Duglase sõnul võib meeste juukselõikuse hind kõikuda vahemikus 5–50 eurot.

Tema hinnangul on turul palju juuksureid ja salonge, mistap on kliendil väga raske orienteeruda, millist teenust, salongi või teenindajat valida, et saada just enda soovile vastav ja õiglase hinnatasemega teenus.

08.11.2018 10.11.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto