Kolme ettevõtja erilised toidud

Tactical Foodpacki toidupakki arendav Sverre Puustusmaa. FOTO: Elmo Riig / Sakala

Ettevõtjaks hakkamiseks tuleb tavaliselt võtta risk ja teha julge kannapööre, seejuures on võtmeteguriks sisemine põlemine. Pingutuse viljad on aga magusad. Postimehele rääkisid oma loo kolm värvikat ettevõtjat.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mantlipärija tahab sõdurilobi turu vallutada

Kunagisest teletähest ettevõtja militaartaustast ja elulisest vajadusest sündis uuenduslik sõjaväe toidupakkide äri, millega üritatakse siseneda maailmaturule.

«Ma olen kõiksugu Ernade ja militaarspordiga palju tegelenud, ma tean täpselt seda, mida vaja on. Eks ta sealt kõik tuleb – otse põllult ega ole keegi pastakast välja imenud neid mõtteid,» ütles Tactical Foodpacki toidupakki arendava firma Tactical Solution OÜ tegevjuht Sverre Puustusmaa.

Avalikkuses on Puustusmaa tuntud eelkõige tänu sellele, et võitis 2007. aastal telesaate «Mantlipärija», kus kasiinofirma Olympicu omanik Armin Karu endale Donald Trumpi kuulsa formaadi alusel õpipoissi otsis, kellega sõlmida miljoni-krooni-leping. Ajakirjanduski on aga kajastanud, et vaid paar aastat pärast saate võitu tegi Puustusmaa kannapöörde ja hakkas korraldama militaarmatku.

09.11.2018 12.11.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto