Sisukord
Tartu Postimees
Postimees

Zeppelinis võtavad poodnikelt tööjärje üle ehitajad

1 min lugemist
Zeppelini keskuse alumisel korrusel eskalaatorist paremat kätt kaubelnud spordivarustuse kauplus ning naabruses olnud rattapood on läinud, peagi algab ehitus. Teine korrus jääb ehitajatest puutumata, seal tegutsevad poed edasi. FOTO: Sille Annuk
Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Elektroonikakaupu ja spordivarustust müüvate kaupluste asemel haigutab Zeppelini kaubanduskeskuse esimesel korrusel tühjus, mis annab märku peatselt algavast ja järgmise aasta sügiseni käivast suuremast ümberehitusest.

Suurem muudatus on seotud Turu tänava ääres asuva Zeppelini esimesel korrusel kaupleva Maxima laienemisega, mille tulemusena saavad külastajad järgmise aasta teises pooles seal sisseoste teha 2700 ruutmeetril. «Maxima XX kauplus uuendatakse täies mahus,» teatas Zeppelini kaubanduskeskuse turundusjuht Karin Haab.

Ehitajad hakkavad Zeppelinis tööle järgmise aasta aasta alguses. Maxima investeerib ehitusse pea kolm miljonit eurot, suurem kauplus on kavas avada järgmise aasta sügisel. Enne seda, suve teiseses pooles paneb Maxima Zeppelinis poe kolmeks kuuks kinni.

Pärast remonti avavad esimesel korrusel uksed ka praegusest suurem apteek ja lillepood. Tööd jätkab seal ka Kliin pesu- ja selvepesumaja. Teisel korrusel jätkavad tegutsemist kodu ja vabaaja kaupu pakkuvad poed. Alumisel korrusel on ehitustööd on kavas teha nii, et teine korrus jääb külastajatele avatuks, keskust lühemaks või pikemaks sulgeda plaanis ei ole.

13.07.2020 14.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto