Täna öösel põgenesid Leedu autovargad Krõõt Kiviste ja Märt Vaguri krundilt sedasi, et lõhkusid ära tüki võrkaiast. Õnneks jäi tänu politsei kiirele reageerimisele perekonna auto omale kohale.


Eile õhtul oli tükk võrkaeda koos aiapostiga veel Kiveste ja Vaguri kodus maha murtud. Täna peaks selguma, kas vähemalt üks varastest on tabatud ning saab vastava karistuse.
Täna öösel põgenesid Leedu autovargad Krõõt Kiviste ja Märt Vaguri krundilt sedasi, et lõhkusid ära tüki võrkaiast. Õnneks jäi tänu politsei kiirele reageerimisele perekonna auto omale kohale. Eile õhtul oli tükk võrkaeda koos aiapostiga veel Kiveste ja Vaguri kodus maha murtud. Täna peaks selguma, kas vähemalt üks varastest on tabatud ning saab vastava karistuse. Foto: Kristjan Teedema

Tartus Tammelinnas elav Märt Vagur oli eile öösel kella poole kolme ajal oma perest veel ainsana ärkvel, kui koduhoovist toaaknasse ulatunud taskulambi valgusvihk juhtis tema tähelepanu väljas toimetanud võõrastele meestele, kes nähtavasti üritasid varastada perele kuuluvat BMW maasturit. Vagur helistas numbrile 112 ning vallandas sellega suure politseioperatsiooni, mis kestis veel eile õhtulgi.

Esimesed korrakaitsjad saabusid Vaguri maja juurde kolme minutiga ning selle peale pagesid vargad ummisjalu. Seejuures takerdusid nad võrkaeda, mis sai kahjustada.

Seda 2016. aasta BMWd üritasid vargad Krõõt Kiviste ja Märt Vaguri hoovist minema viia, kuid õnneks see ei õnnestunud.
Seda 2016. aasta BMWd üritasid vargad Krõõt Kiviste ja Märt Vaguri hoovist minema viia, kuid õnneks see ei õnnestunud. Foto: Jürgen Puistaja
Facebook Twitter
Comments 2