Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
04.04.2020
Eesti Lootuskiiri on, imeravi veel mitte Koroona alistas särasilmse rahva­tantsija Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) Koroonakriis sundis testitulemused liikuma reaalajas Siseministeerium maksab juhtidele kopsaka preemia (12) Haige mees sai ravile pärast inimese ründamist Majandus Mari portfell kukkus koroonakriisiga miinusesse (6) Koroonakriisi võimalik võitja Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Välismaa New Yorgis sunnitakse tööle ka koroonahaiged meedikud (1) Stoltenbergi sõnul jätkab NATO Baltimaade kaitsmist nagu alati (6) Raport soovitab harjutada vägede Baltimaadesse toomist (1) Lawrence: raudteel liigub sõjatehnika kiiremini (1) Hodges: Venemaa ei mõtle «sõjas» või «ei ole sõjas» (1) Arvamus Juhtkiri: kiire toiduabi väldib nakatumist Nädala nägu ⟩ Raskete kohtade hirm Piiride nihutajad Komandör kaotas närvi (6) Õige inimene õiges kohas (1) Sport Ville Arikese kolumn: koroonakriis näitab ära sportlaste sisu POSTIMEHE EKSKLUSIIV ⟩ Läti mitmevõistleja rühib Kirdi imelise tööeetika ja eestlaste professionaalsuse abil tagasi tippu Merendus Ehitusloata kaldakindlustus annab Kloogaranna suvilale lisaaega (16) Tallinn Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) AK Kaido Kama: õppetunnid, millest ei õpita (29) Mikael Raihhelgauz: põimsus peab edasi kasvama «Koroona» naabrid Kaupo Vipp: teame, aga ei usu (3) EÜS 150: inime on mõõt! (1) Õpetlik isolatsiiniajastu lauamängu Nupukoroona Kunst sinu ümber. Peidetud lugude jutustaja Jaanus Samma (1) Poola suurkuju ja eeskuju NÄDALA PLAAT: Reisialbumid Tallinnast Los Angelesse, Göteborgist Ühendkuningriiki Plaat, mis vaatab mööda (2) Juurikas. Minu eriolukorra päevik Arter Arter ⟩ Suur sõda meditsiini lipulaeva pardal: miks pidi kliinikumijuht ootamatult lahkuma? (19) Kõik lõpeb kord... aga millal? (1) Kohutav reis: avalik rööv ja kriminaalist prints (5) Hiina pikksilm. Huawei P40 Pro: kas saame hakkama Google‘ita? (1) Linn ja auto. Sõiduproov Volkswageni väikse elektrikaga (2) Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kaitseväe Raadilt kolimise idee sumbus ajanappuses

2 min lugemist
Droonivaade Raadi kaitseväelinnaku alale Muuseumi tee poolt. FOTO: Margus Ansu

Ideest kolida Raadi kaitseväelinnak Ravila tänava lõppu Tähtvere metsa ei saa asja, sest kaitseministeeriumi hinnangul on tähtajad juba praegu punased ning ministeerium on võtnud tagasi Tartu linnale saadetud detailplaneeringu algatamise taotluse.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kaitseministeeriumi kaitseinvesteeringute osakonna juhataja Kusti Salm ütles, et kui nad kolimisest Tartu linnaga aprillis esimest korda rääkisid, oli linn oma pakkumises väga selge, et detailplaneering läheb juunis töösse ja saab hiljemalt 2019. aasta lõpuks kehtestatud. Ka oli linn valmis kompenseerima asenduskulud, et jõuda Ravilas kaitseväelinnaku arendamises vähemalt nii kaugele, kui praegu ollakse Raadil. See summa oli umbes kaheksa miljonit.

Kiirustama sunnib see, et kaitseministeerium valmistub Tartusse ehitama katastroofimeditsiini keskust ja lahingukooli. Selle, 15–20 miljonit eurot maksva ehitusega on plaan algust teha tuleva aasta lõpus või 2020. aasta alguses. Tuleb otsustada, kuhu hooned projekteerida.

03.04.2020 05.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto