Sisukord
Eesti
Postimees
28.11.2018
Eesti Andres Anvelt: poliitika hakkas mind kalgiks muutma Telefoniandmed võimaldaks politseil kogunevaid noortekampasid jahtida (5) Rahahädas abilinnapea Artjom hakkas Mihkliks (1) 28. november 1918: me kaitseme ennast (8) Majandus Maksukurjategijad lähevad aina kavalamaks (5) Suurte maksupettuste esikümme: riiki on riisunud bussijuhid, ontlikud pereisad ja suurärimehed (6) Merele oleks vaja oma RMK-d Välismaa KOMMENTAAR: ÜRO jõuab lõpuks Eestisse (1) Piltuudis: Valge Maja jõuluvõlumaal ilutsevad punased kuused Saurustemaa Lõuna-Aafrika on fossiiliküttide paradiis KOHALIK VAADE. Leedu lennukid, viha, mure ja ambitsioon (1) KOHALIK VAADE. Mehhiko uus liider näitas tõelist palet Vene-Ukraina kriisi tagant paistab poliitika Võltsingud, eetikaprobleemid ja salatsemine - segadus GMO-beebide ümber suureneb Arvamus Neeme Raud: üksildaste ja hundiseaduste aeg (1) Andres Aule: küsimärgid riigikohtu otsuses Lugeja kiri: Tarandi juhtum ajaloolises perspektiivis (41) Jan Kaus: leebuskõne utoopia (12) Meie Eesti Aimar Altosaar: välja jäänud, mitte unustatud? Meelis Niinepuu: reformide tegemata jätmise eest maksavad meie lapsed (6) Leif Kalev: riigireformist, lapsest ja pesuveest Kultuur Film, millest viisakas seltskonnas ei räägita (1) Seitse aastat kooselu, seitse tundi tüli Heinsaar, lüüriline loodusesõber Kütist saab saak ja vastupidi Poetess Doris (3) Sport Parimate poegadega, aga mitte ideaalne korvpallikoondis Teadus Võltsingud, eetikaprobleemid ja salatsemine - segadus GMO-beebide ümber suureneb Reis Trolli keelel jääb aeg seisma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Andres Anvelt: poliitika hakkas mind kalgiks muutma

3 min lugemist
Andres Anvelt lahkus poliitikast enda sõnul peamiselt seetõttu, et mitte muutuda südametuks inimeseks.  FOTO: Radar

Andres Anvelt ütleb «Radarile» antud intervjuus, et ametist tagasi astumise tagamaad on rohkem seotud vaimse kui füüsilise tervisega.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tervisele viidates siseministri ametist taandunud Andres Anvelt (SDE) räägib, et tema keha hakkas märku andma konfliktist, mis oli tema vaimu juba pikalt närinud: kas lubada poliitikal end teistsuguseks inimeseks muuta?

Mis teie tervisega õieti juhtus?

Midagi kardinaalset pole juhtunud. On viiekümnele läheneva mehe keskmised hädad, näiteks hüplik vererõhk. Aga see pole ka nii hüplik, et peaks elu seisma panema. Kindlasti on põhiline mõjur selle otsuse taga stressi tekitav sisemine heitlus – kas ma tahan tegelikult kaasa minna poliitikaga või sealt ära tulla.

27.11.2018 29.11.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto