Sisukord
Reisile
Tänane leht
28.11.2018
Eesti Andres Anvelt: poliitika hakkas mind kalgiks muutma Telefoniandmed võimaldaks politseil kogunevaid noortekampasid jahtida (5) Rahahädas abilinnapea Artjom hakkas Mihkliks (1) 28. november 1918: me kaitseme ennast (8) Majandus Maksukurjategijad lähevad aina kavalamaks (5) Suurte maksupettuste esikümme: riiki on riisunud bussijuhid, ontlikud pereisad ja suurärimehed (6) Merele oleks vaja oma RMK-d Välismaa KOMMENTAAR: ÜRO jõuab lõpuks Eestisse (1) Piltuudis: Valge Maja jõuluvõlumaal ilutsevad punased kuused Saurustemaa Lõuna-Aafrika on fossiiliküttide paradiis KOHALIK VAADE. Leedu lennukid, viha, mure ja ambitsioon (1) KOHALIK VAADE. Mehhiko uus liider näitas tõelist palet Vene-Ukraina kriisi tagant paistab poliitika Võltsingud, eetikaprobleemid ja salatsemine - segadus GMO-beebide ümber suureneb Arvamus Neeme Raud: üksildaste ja hundiseaduste aeg (1) Andres Aule: küsimärgid riigikohtu otsuses Lugeja kiri: Tarandi juhtum ajaloolises perspektiivis (41) Jan Kaus: leebuskõne utoopia (12) Meie Eesti Aimar Altosaar: välja jäänud, mitte unustatud? Meelis Niinepuu: reformide tegemata jätmise eest maksavad meie lapsed (6) Leif Kalev: riigireformist, lapsest ja pesuveest Kultuur Film, millest viisakas seltskonnas ei räägita (1) Seitse aastat kooselu, seitse tundi tüli Heinsaar, lüüriline loodusesõber Kütist saab saak ja vastupidi Poetess Doris (3) Sport Parimate poegadega, aga mitte ideaalne korvpallikoondis Teadus Võltsingud, eetikaprobleemid ja salatsemine - segadus GMO-beebide ümber suureneb Reis Trolli keelel jääb aeg seisma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Trolli keelel jääb aeg seisma

3 min lugemist
  • Geirangerifjord on kõige maalilisem fjord Norras.
  • Teekond Trolli keelele on pööraselt proovilepanev ja raske.
Maaliline Geirangerifjord. FOTO: Siret Männisalu

Olen täiesti tavaline Eesti inimene, kes üritab võimalikult hästi kasvatada oma kahte last, rabeleb tööd teha ning ootab paremaid päevi. Aasta tagasi tutvusin oma hingesugulase Rainoga ning ühtäkki avastasime, et meil on ilus ühine unistus Norra reisi näol. Eneselegi ootamatult lahkusime ühel kenal päeval kodust, matkatarbed auto pakiruumis ja veidi sääste pangakontol. Ülejäänu usaldasime saatuse hooleks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Seiklus algab

Meie reis algas varahommikul Paldiski sadamast. Avastasime, et Rootsi jõudmiseks ei kulugi tervet ööd nagu ristluslaeva pardal, vaid kõigest kaheksa tundi. Saime terve selle aja kajutis magada ning hiljem buffet-restoranis kõhud täis pugida. Jõudnud Kapellskäri, kihutasime sealt aega viitmata edasi Stockholmi poole. Meie eesmärk oli õhtuks Norra piirini jõuda Eda Glasbrucki lähedal, see meil ka õnnestus.

27.11.2018 29.11.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto