Sisukord
Eesti
Tänane leht

Lähenemiskeeld ei hoidnud ära jõhkrat vägistamist

4 min lugemist
Mees röövis endise elukaaslase, viis ta Tartumaal kõrvalise järve äärde ning vägistas ta, filmides oma võikaid tegusid. Naine oli varasemalt kaks korda politseist abi otsinud ning mehele oli määratud ka lähenemiskeeld. FOTO: Sander Ilvest

Endine elukaaslane terroriseeris naist järjepidevalt ka siis, kui talle oli määratud lähenemiskeeld. Kannatanu otsis politseist korduvalt abi, kuid langes ometi inimröövi ja vägistamise ohvriks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Iga kord, kui Anna (ohvri nimi muudetud) koduuksest välja astus, pidi ta hirmuga lootma, et teda ei oota õues Aleksandr – endine elukaaslane, kes oli terroriseerinud teda järjepanu juba pool aastat.

Näis, et naine oli enda kaitseks proovinud kõike: Anna lõpetas vägivaldse mehega suhte, kuid viimane jätkas tema ahistamist; naine pöördus korduvalt politseisse, kuid kurjategija jätkas tema kodu juures käimist; mehel keelati Annale läheneda, kuid seegi ei hoidnud teda eemal.

Endise elukaaslase käitumine läks aina jõhkramaks.

Luupainajalik autosõit

Anna kõige suurem hirm sai tõelisuseks tänavu 16. juuni hommikul, kui ta õue astudes nägi, et Aleksandr teda taas hoovis ootab.

28.11.2018 30.11.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto