Kas Tänak on tähtsam kui Järveoja?

Rallisid võidavad Ott Tänak ja Martin Järveoja koos, parima auhinnale kandideerivad samuti koos. Ent Tänakul on võimalik võita teinegi tiitel. FOTO: OZAN KOSE/AFP/Scanpix

Mullu küttis aasta sportlase hääletusel kirgi Ott Tänaku personaalküsimus – kas rallimees peaks parima auhinnale kandideerima üksi, meessportlaste valikus või koos kaardilugeja Martin Järveojaga, võistkondade arvestuses? Lõpuks jäi saarlane kirja mõlemasse kategooriasse ja kuulutatigi parimaks meessportlaseks, võistkonnana pärjati epeenaisi. Tänavu pole seis muutunud, kuid Eesti Olümpiakomitee kinnitusel eelnesid nominentide väljakuulutamisele põhjalikud mõttetalgud.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Arutasime seda küsimust palju,» ütles EOK meediaprojektide juht Aivo Normak vastuseks Tänaku-teemalisele küsimusele. «Mõne jaoks on tegu mustvalge küsimusega, meile kindlasti mitte. Arvamusi on vastakaid, kuid usume, et praegune lahendus on parim. Meie silmis on individuaalne tiitel suurim võimalik au Eesti sportlasele. Kas oleks siis aus, kui jätaksime kellegi sellest võimalusest ilma?»

03.12.2018 05.12.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto