Sisukord
Krimi
Postimees
02.04.2020
Ninad koos: ehitustöö iseloom ei võimalda hoida töömehi objektil üksteisest ohutus kauguses Eesti Ärimees ajas annetamiseks välja kasti respiraatoreid FOTO: Eestisse teel olevad kaitse­vahendid pakiti lennukisse Mailis Reps: koolieksamite saatus on veel lahtine Kuidas kriisi ajal kadunukest matta? Kriisi lisaeelarve võib tuua kolme aktsiisi langetamise Mööduja tegutsemine päästis veokijuhi hullemast Kevadekuulutajad olid kohal juba talvel Majandus Põllumehed jäävad hooajalise võõrtööjõuta Aasia kiiret kriisist toibumist ei ennusta Toornaftaturul on tekkinud contango-efekt Välismaa Stoltenberg: sellest ei tohi tulla julgeolekukriis Eestlanna Jordaanias: ülikarmid piirangud tekitavad ärevust Maailm vastab kriisile tarvikute masstootmisega Arvamus Helir-Valdor Seeder: pommiaugust tulevikku vaadates (1) Andreas Kaju: kas pandeemia vastu aitab empaatia või ratsionaalsus? (2) Kultuur Taaniel Raudsepp: kultuuri tugevus on valdkondlikus mitmekesisuses Barack Obama lemmiksari Tühjuse poeesia 1: Rein Raud Sport Koroonaviirusesse haigestunud vutilegend Paolo Maldini tunneb kergendust, et tema vanemad enam ei ela Reis Kummituslinnad, ufouurijate kogunemispaik ja Metsik Lääs Maa Elu Atrias kraaditakse väravas kõiki tööletulijaid Nädala mõte: nutikam võidab Kümned tuhanded Eesti tulbid rändavad kompostihunnikusse Türi lillelaada korraldajad tahtsid tänavu väga hea laada teha Inimesed kasutavad aega nutikalt: värvivad, tapeedivad ja vahetavad põrandaid Milliseid viiruseid kannavad meie nahkhiired? Pole uuritud Põllutehnika varuosad ja rehvid võivad viirusest haavatud tarneahelatesse takerduda Ilmajutt: kummitav põuaoht Hommikusöögi vahelejätmine on suur viga Kas rebasekarva tõmbunud elupuid saab veel päästa? Kaua sa seda rabarberikooki sööd ehk kuidas sündis Habaja veinimaja Tartu Talu e-pood töötab nagu jõuluajal Kallaste rahvas nõuab vene õppekeele asemele eesti keelt Piiritulp «Ainult Covid-19 patsientidele». Mis on selle taga? Hooldustöötajate elektriautod hakkavad ära väsima Orientalist Märt Läänemetsa ja alma mater’i teed läksid lahku Meelelahutus Koomiks Sudoku

Politsei sai Balti jaama turul varga kinni püüdnud võimaliku nakkuse saanud naisega ühendust

1 min lugemist

Politsei sai ühendust naisega, kes pidas esmapäeval Tallinnas Balti jaama turul kinni kiiresti levivat nakkushaigust põdeva varga.

Esmaspäeval kella 12 ajal proovis 35-aastane naine varastada Balti jaama turuhoonest lemmikloomakauplusest kaelarihmu. Varguses kahtlustatav naine üritas turvatöötajate eest põgeneda, kuid turul olnud naine takistas teda. Politsei palus teisipäeval avalikkuse abi, et leida see abivalmis naine, sest intsidendi käigus puutus naine kokku nakkusohtliku inimesega.

Tänu vanemapoolse naise sekkumisele pidasid turvatöötajad varguses kahtlustatava naise kinni ja andsid ta üle politseinikele.

«Tuvastame naist, et anda talle info, et ta puutus rüseluse käigus kokku nakkusohtliku inimesega ning palume tal pöörduda politseisse ja haiglasse,» ütles Kesklinna jaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Jelena Mirošnitšenko teisipäeval.

Politsei ei täpsusta, millise nakkushaigusega tegemist oli.

«Meil oli mure eelkõige selle kodaniku pärast, kes tema füüsilisse kontakti sattus ja selle käigus viga võis saada. Tänaseks teame, et ilmselt õnneks väliseid vigastusi siiski ei olnud,» ütles politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja.

Seotud lood
01.04.2020 02.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto