Sisukord
Film
Tänane leht
11.12.2018
Eesti Alli Rutto saab siiski Eesti passi (1) Homme läheb hääletusele 501 rida katuseraha Parteimeedia muutub üha professionaalsemaks (1) Kuressaares tapetu kasutütar: «Sulev oli kõrvalseisja, kes ei sattunud rüselusse, vaid kutsus korrale.» (3) Võidujooks erakonnameedias (6) Majandus Viimsi plaanib koostööd Leedo firmaga (1) Maksuamet pigistab ühemehefirmasid, et nad rohkem palka maksaksid (20) Süüdistused Nissani vastu kuhjuvad Välismaa Peaminister May saatus ei selgunud Vägistatute aitaja kutsus sõtta ükskõiksusega Arvamus Nikolai Põdramägi: probleemidest Eesti meditsiinis ehk Mida teab merisiga merest? (4) Eiki Berg: rahvusülikooli säilimine rahvusvahelistumise kaudu Ahto Lobjakas: Hiina horoskoop Priit Pullerits: lastetute võim (28) Postimees 1930. aastal: aastas 13 kuud Juhtkiri: jätke maha see röövlijõugu tava (16) Meie Eesti Eesti digiõpikute turg vajab korrastamist Karin Täht: ma ei ole kindel, kas digipööre teeb meie õpilased õnnelikumaks (8) Ilja Šmorgun: digiõpiku edu sõltub õpetaja oskusest seda rakendada (1) Erakonnad räägivad raiemahust. Kolmas vestlusring (2) Kultuur Ron Howard lennutab televaataja Marsile Fix on väga heas vormis, aga publik... Sport Depressiooni ja uimastisõltuvusega võidelnud tšempion: ma ei igatsenud snuukrit, aga mul oli veidi raha vaja Hunt ja Colts sekkusid äparduse järel uuesti nelja hobuse võidujooksu Kuidas pruuti kiviga visati ehk Suure finaali kirg jäi ookeani teisele kaldale Tervis Marilyn Jurman: kõrged ootused enda suhtes tõid depressiooni (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ron Howard lennutab televaataja Marsile

8 min lugemist
Ron Howard tutvustab New Yorgis telesarja «Marss» teist hooaega. FOTO: Kena Betancur/national Geographic/picturegroup FOTO: Kena Betancur/national Geographic/picturegroup

Millised on «Apollo 13», «Piinatud geeniuse», «Solo: Tähesõdade loo» ja telesarja (2018) «Marss» režissööri Ron Howardi kogemused Hollywoodi A-klassi tähtedega?

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Ma usun, et läheb veel ilmselt tükk aega, enne kui Marsil režissööre vajatakse,» naerab National Geographicu sarja «Marss» üks produtsente, Oscari võitja Ron Howard. «Ja seetõttu kavatsen mina jääda lugusid jutustama planeedile Maa.»

National Geographicu populaarteaduslik sari «Marss» («Mars») ühendab endas draama ja dokumentaalfilmi elemente ning see, ütleb Ron Howard Postimehele telefoni teel antud intervjuus, on televisioonis üsna tavatu. «See oli vägev eksperiment ja mul on tohutult hea meel, et National Geographic seesuguse avantüüriga kaasa tuli.»

10.12.2018 12.12.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto