Sisukord
Välisuudised
Tänane leht
11.12.2018
Eesti Alli Rutto saab siiski Eesti passi (1) Homme läheb hääletusele 501 rida katuseraha Parteimeedia muutub üha professionaalsemaks (1) Kuressaares tapetu kasutütar: «Sulev oli kõrvalseisja, kes ei sattunud rüselusse, vaid kutsus korrale.» (3) Võidujooks erakonnameedias (6) Majandus Viimsi plaanib koostööd Leedo firmaga (1) Maksuamet pigistab ühemehefirmasid, et nad rohkem palka maksaksid (20) Süüdistused Nissani vastu kuhjuvad Välismaa Peaminister May saatus ei selgunud Vägistatute aitaja kutsus sõtta ükskõiksusega Arvamus Nikolai Põdramägi: probleemidest Eesti meditsiinis ehk Mida teab merisiga merest? (4) Eiki Berg: rahvusülikooli säilimine rahvusvahelistumise kaudu Ahto Lobjakas: Hiina horoskoop Priit Pullerits: lastetute võim (28) Postimees 1930. aastal: aastas 13 kuud Juhtkiri: jätke maha see röövlijõugu tava (16) Meie Eesti Eesti digiõpikute turg vajab korrastamist Karin Täht: ma ei ole kindel, kas digipööre teeb meie õpilased õnnelikumaks (8) Ilja Šmorgun: digiõpiku edu sõltub õpetaja oskusest seda rakendada (1) Erakonnad räägivad raiemahust. Kolmas vestlusring (2) Kultuur Ron Howard lennutab televaataja Marsile Fix on väga heas vormis, aga publik... Sport Depressiooni ja uimastisõltuvusega võidelnud tšempion: ma ei igatsenud snuukrit, aga mul oli veidi raha vaja Hunt ja Colts sekkusid äparduse järel uuesti nelja hobuse võidujooksu Kuidas pruuti kiviga visati ehk Suure finaali kirg jäi ookeani teisele kaldale Tervis Marilyn Jurman: kõrged ootused enda suhtes tõid depressiooni (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Peaminister May saatus ei selgunud

4 min lugemist
  • Theresa May lükkas edasi täna parlamendis toimuma pidanud hääletuse.
  • Peaminister üritab piiriküsimuses Brüsselist parema kokkuleppe saada.
  • Euroopa Liit ei kavatse uuesti läbirääkimistega alustada.
  • Kui hääletus oleks täna toimunud, oodanuks Mayd hävitav kaotus.
Peaminister Theresa May eile oma tööruumide juures. FOTO: HENRY NICHOLLS/REUTERS/SCANPIX

Ühendkuningriigi peaministrile Theresa Mayle pidanuks täna saabuma saatuslik päev, sest parlamendi alamkojal oli kavas hääletada palju kritiseeritud Brexiti leppe üle. Hääletust aga ei toimunud, sest May otsustas kohtumõistmispäeva edasi lükata.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eile pärastlõunal hakkasid Briti meedias ringlema anonüümsete valitsuskabineti liikmete väited, et tänaseks paika pandud hääletus parlamendis lükatakse edasi. Mõni tund hiljem kinnitas seda parlamendi ees ka May ise.

«[Iirimaa ja Põhja-Iirimaa] varuplaanile on laialdane ja sügav vastuseis. Kui korraldaksime nüüd hääletuse, kaotaks see suurelt. Seega lükkame homseks (tänaseks – toim) planeeritud hääletuse edasi, et mitte lõhestada seda koda,» teatas peaminister eile rahvasaadikutele.

10.12.2018 12.12.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto