Sisukord
Eesti
Tänane leht
11.12.2018
Eesti Alli Rutto saab siiski Eesti passi (1) Homme läheb hääletusele 501 rida katuseraha Parteimeedia muutub üha professionaalsemaks (1) Kuressaares tapetu kasutütar: «Sulev oli kõrvalseisja, kes ei sattunud rüselusse, vaid kutsus korrale.» (3) Võidujooks erakonnameedias (6) Majandus Viimsi plaanib koostööd Leedo firmaga (1) Maksuamet pigistab ühemehefirmasid, et nad rohkem palka maksaksid (20) Süüdistused Nissani vastu kuhjuvad Välismaa Peaminister May saatus ei selgunud Vägistatute aitaja kutsus sõtta ükskõiksusega Arvamus Nikolai Põdramägi: probleemidest Eesti meditsiinis ehk Mida teab merisiga merest? (4) Eiki Berg: rahvusülikooli säilimine rahvusvahelistumise kaudu Ahto Lobjakas: Hiina horoskoop Priit Pullerits: lastetute võim (28) Postimees 1930. aastal: aastas 13 kuud Juhtkiri: jätke maha see röövlijõugu tava (16) Meie Eesti Eesti digiõpikute turg vajab korrastamist Karin Täht: ma ei ole kindel, kas digipööre teeb meie õpilased õnnelikumaks (8) Ilja Šmorgun: digiõpiku edu sõltub õpetaja oskusest seda rakendada (1) Erakonnad räägivad raiemahust. Kolmas vestlusring (2) Kultuur Ron Howard lennutab televaataja Marsile Fix on väga heas vormis, aga publik... Sport Depressiooni ja uimastisõltuvusega võidelnud tšempion: ma ei igatsenud snuukrit, aga mul oli veidi raha vaja Hunt ja Colts sekkusid äparduse järel uuesti nelja hobuse võidujooksu Kuidas pruuti kiviga visati ehk Suure finaali kirg jäi ookeani teisele kaldale Tervis Marilyn Jurman: kõrged ootused enda suhtes tõid depressiooni (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Homme läheb hääletusele 501 rida katuseraha

2 min lugemist
Riigikogu rahanduskomisjoni liige Kalvi Kõva (SDE) möönis, et oleks võinud kõik katuserahasaajad esitada riigikogule eraldi, aga et on juba pikk tava, hääletada neid paketina.   FOTO: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eile riigikogu rahanduskomisjoni ette jõudnud ühekordsete regionaalsete investeeringute ehk katuseraha tabelis on 501 rida, mis lähevad seni arutatud umbes kuue miljoni asemel maksma koguni 7,3 miljonit eurot.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Et mitte üle elada samasugust ehmatust nagu teisel lugemisel novembris, kui valitsuse katuseraha jäi eelarvest napilt välja hääletamata, paneb koalitsioon riigikogu katuseraha homme toimuval kolmandal lugemisel hääletusele ühe paketina.

Riigieelarve teise ja kolmanda lugemise vahele jääval ajal pudistasid koalitsioonierakonnad oma valikul laiali igaüks umbes kaks miljonit eurot. Opositsioonierakondadele jäi jagamiseks mõnisada tuhat eurot, Reformierakond loobus osalemast.

10.12.2018 12.12.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto