Sisukord
Jalgpall
Tänane leht
11.12.2018
Eesti Alli Rutto saab siiski Eesti passi (1) Homme läheb hääletusele 501 rida katuseraha Parteimeedia muutub üha professionaalsemaks (1) Kuressaares tapetu kasutütar: «Sulev oli kõrvalseisja, kes ei sattunud rüselusse, vaid kutsus korrale.» (3) Võidujooks erakonnameedias (6) Majandus Viimsi plaanib koostööd Leedo firmaga (1) Maksuamet pigistab ühemehefirmasid, et nad rohkem palka maksaksid (20) Süüdistused Nissani vastu kuhjuvad Välismaa Peaminister May saatus ei selgunud Vägistatute aitaja kutsus sõtta ükskõiksusega Arvamus Nikolai Põdramägi: probleemidest Eesti meditsiinis ehk Mida teab merisiga merest? (4) Eiki Berg: rahvusülikooli säilimine rahvusvahelistumise kaudu Ahto Lobjakas: Hiina horoskoop Priit Pullerits: lastetute võim (28) Postimees 1930. aastal: aastas 13 kuud Juhtkiri: jätke maha see röövlijõugu tava (16) Meie Eesti Eesti digiõpikute turg vajab korrastamist Karin Täht: ma ei ole kindel, kas digipööre teeb meie õpilased õnnelikumaks (8) Ilja Šmorgun: digiõpiku edu sõltub õpetaja oskusest seda rakendada (1) Erakonnad räägivad raiemahust. Kolmas vestlusring (2) Kultuur Ron Howard lennutab televaataja Marsile Fix on väga heas vormis, aga publik... Sport Depressiooni ja uimastisõltuvusega võidelnud tšempion: ma ei igatsenud snuukrit, aga mul oli veidi raha vaja Hunt ja Colts sekkusid äparduse järel uuesti nelja hobuse võidujooksu Kuidas pruuti kiviga visati ehk Suure finaali kirg jäi ookeani teisele kaldale Tervis Marilyn Jurman: kõrged ootused enda suhtes tõid depressiooni (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuidas pruuti kiviga visati ehk Suure finaali kirg jäi ookeani teisele kaldale

3 min lugemist
Võit on võit, sõltumata asjaoludest. River Plate juubeldas Copa Libertadorese karikaga klubi ajaloos neljandat korda. FOTO: THANASSIS STAVRAKIS/AP/Scanpix

Sõber kutsub pulma. Pidupäev! Panete oma parima ülikonna selge, lähete kohale. Kõik on ilus, rahvas lõbutseb, pruutpaar on samuti juba teel.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Siis kuulete uudist: keegi poisike viskas pruuti kiviga. Näotu lugu, pidu tuleb päeva võrra edasi lükata, aga mis seal ikka. Kuni valitsus äkitselt teatab: noored ei saa enam selles riigis pulmi pidada, tuleb sõita teisele poole maakera. Kuidas teie ja teised külalised kohale saavad? Ei huvita. Kes selle kõige eest maksab? Ei huvita.

Selgitamaks, mismoodi Lõuna-Ameerika jalgpallipublikule hinge sülitati, kui otsustati Copa Libertadorese finaali kordusmäng pidada Madridis, mitte Buenos Aireses, on see näide ehk kõige ilmekam. Jalgpall pole teispool ookeani pelgalt mäng, see on kui religioon, elu lahutamatu osa. Nüüd aga raiuti tükk Boca Juniorsi ja River Plate’i hingest välja ning viidi tuhande kilomeetri taha teisele mandrile.

10.12.2018 12.12.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto