Sisukord
Poliitika
Tänane leht
11.12.2018
Eesti Alli Rutto saab siiski Eesti passi (1) Homme läheb hääletusele 501 rida katuseraha Parteimeedia muutub üha professionaalsemaks (1) Kuressaares tapetu kasutütar: «Sulev oli kõrvalseisja, kes ei sattunud rüselusse, vaid kutsus korrale.» (3) Võidujooks erakonnameedias (6) Majandus Viimsi plaanib koostööd Leedo firmaga (1) Maksuamet pigistab ühemehefirmasid, et nad rohkem palka maksaksid (20) Süüdistused Nissani vastu kuhjuvad Välismaa Peaminister May saatus ei selgunud Vägistatute aitaja kutsus sõtta ükskõiksusega Arvamus Nikolai Põdramägi: probleemidest Eesti meditsiinis ehk Mida teab merisiga merest? (4) Eiki Berg: rahvusülikooli säilimine rahvusvahelistumise kaudu Ahto Lobjakas: Hiina horoskoop Priit Pullerits: lastetute võim (28) Postimees 1930. aastal: aastas 13 kuud Juhtkiri: jätke maha see röövlijõugu tava (16) Meie Eesti Eesti digiõpikute turg vajab korrastamist Karin Täht: ma ei ole kindel, kas digipööre teeb meie õpilased õnnelikumaks (8) Ilja Šmorgun: digiõpiku edu sõltub õpetaja oskusest seda rakendada (1) Erakonnad räägivad raiemahust. Kolmas vestlusring (2) Kultuur Ron Howard lennutab televaataja Marsile Fix on väga heas vormis, aga publik... Sport Depressiooni ja uimastisõltuvusega võidelnud tšempion: ma ei igatsenud snuukrit, aga mul oli veidi raha vaja Hunt ja Colts sekkusid äparduse järel uuesti nelja hobuse võidujooksu Kuidas pruuti kiviga visati ehk Suure finaali kirg jäi ookeani teisele kaldale Tervis Marilyn Jurman: kõrged ootused enda suhtes tõid depressiooni (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võidujooks erakonnameedias

5 min lugemist
  • Enim panustavad parteiportaalidesse Isamaa, EKRE ja Vabaerakond
  • Punase laterna rollis on Reformierakond
  • Erakonnameediumi rolli võib täita ka partei koduleht
Parteimeedia on õitsele puhkenud. FOTO: Pm

Sellal kui Isamaa, EKRE ja Vabaerakond panustavad üksteise võidu veebiportaalidesse, astub Eesti vanim parteileht Kesknädal edasi rahulikul sammul, Reformierakond aga ei pea erakonnameediasse panustamist üldse vajalikuks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Isamaa eestiuudised.ee on kõige pikema rubriigireaga väljaanne, mille kandev jõud on toeka meediakogemusega Mart Luik. Tänavu juunis loodud portaali toodavad peale Luige sisu isamaalased Riina Solman, Veiko Lukmann, Karl Sander Kase, Birgit Remiküll ja Kalle Muuli. Toimetust pole küll saidil välja toodud. «Me ei tulnud kuidagi selle peale,» sõnab Luik. Aga toimetus polevatki fikseeritud ja saiti tehakse teiste töödega paralleelselt. Peale sõnalise sisu on olemas raadio, mis tähendab isamaalaste etteastete salvestusi Soundcloudis, ja TV, mis tähendab, et Luik «grillib» erakonnakaaslasi. Alguses kutsus Luik teiste erakondade esindajaid ka, aga need ei kippunud tulema. «Ja tegelikult ongi eesmärk tutvustada eelkõige oma inimesi,» möönab Luik.

10.12.2018 12.12.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto