Sisukord
Arvamus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (5) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi (3) Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (12) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi (1) Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (3) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga (3) Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (24) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? (2) Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (2) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne (3) Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades (1) Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte (2) Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

#WeEuropeans: eurooplased, taastagem kontroll oma tuleviku üle!

4 min lugemist
Euroopa Liidu lipp Euroopa Kommisjoni hoone ees Brüsselis FOTO: SCANPIX

Postimees avaldab liikumise #WeEuropeans pöördumise, mis ilmub täna paljudes Euroopa juhtivates ajalehtedes.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Ajal, mil läbi on saamas sada aastat tagasi lõppenud Esimese maailmasõja mälestussündmused, on CIVICO Europa, Euroopa kodanikuühiskonda edendav Make.org ja mitmed Euroopa ühiskonnaelu tegelased algatamas liikumist #WeEuropeans: see on apoliitiline kodanikukampaania, mis toimub Euroopa Liidu 28 liikmesriigis ning mille eesmärk on aktiviseerida ja jõustada kodanikke, aitamaks neil taastada kontrolli Euroopa unistuse suunas liikumisel.

22. märtsiks 2019 on kavandatud eurooplaste kongressi toimumine Euroopa Parlamendis, mis on koduks ühenduse kodanikele (1). Koondades kodanikke, kunstnikke, kultuuri-, teaduse-, hariduse- ja ajakirjandusmaailma esindajaid, ettevõtjaid ja ametiühingutegelasi, kujuneb sündmus rahvusvaheliseks foorumiks, mille käigus tutvustatakse kodanikuagendat – Euroopa ajaloo kõige laiahaardelisema avaliku arutelu tulemust.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto