Sisukord
Kolumnistid
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (5) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi (3) Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (12) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi (1) Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (3) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga (3) Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (24) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? (2) Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (2) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne (3) Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades (1) Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte (2) Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Erkki Bahovski: kannatust, palun!

2 min lugemist
Erkki Bahovski FOTO: TPM

Kui välispoliitika analüüsi taustsüsteem tugineb vaid Eestis toimunule, on raske mõista maailmas aset leidvaid protsesse, kirjutab kolumnist, ajakirja Diplomaatia peatoimetaja Erkki Bahovski.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Aastajagu tagasi, 22. detsembril 2017 hääletas Eesti ÜRO resolutsiooni poolt, millega mõisteti hukka USA otsus tunnustada Iisraeli pealinnana Jeruusalemma ja viia sinna ka oma saatkond. Kohe tekkis Eestis teatud ühendkoor, kes laulis, et nüüdsest pani Eesti liitlassuhetele Ühendriikidega paugu ja et iga hinna eest peaks jääma USA poolt.

Aasta hiljem tasub küsida: kus see pauk siis on? Ameerika väed osalevad Baltimaades ja Poolas NATO eelpaigutatud vägede programmis ja ka ühisõppustel Eesti vägedega. Kui võtta lahti USA saatkonna kodulehekülg, on seal esiuudis (küll novembrist) sellest, kuidas USA lennukid «F-15 ja KC-135 rõhutavad oma kohaolekuga võimekust ning demonstreerivad USA pühendumust liitlastele ja partneritele».

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto