Sisukord
AK
Postimees
08.04.2020
Hiina maskide tõhusus pole kindel Eesti VIDEO ⟩ Koroonahirmus on rongis hõre isegi tipptunnil Eesti lühiuudised GRAAFIK ⟩ Viiruse leviku täpsemaks ennustamiseks on vaja rohkem andmeid Põlised sordid saavad elujõudu Majandus Puusepp: taastumine võtab aasta või paar Majanduse lühiuudised Riigifirmade nõukogu liikmed jäävad palgatõusust ilma Välismaa Kreml kasutab koroonakriisi NATO mustamiseks Välismaa lühiuudised Loodus ja käitumine teevad meestest viirusepandeemias nõrgema soo Teadur Hiina Euroopa sidemetest: me näeme ainult jäämäe tippu Hiina mängib Euroopas suletud kaartidega Liisi Karindi: Baltimaades on märgata suuremat Hiina pehme jõu kasutamist Teadur: koostöö Hiinaga kõigutab Balkani ELi kurssi Arvamus Herman Kelomees: erakordne korruptsioonioht Margit Sutrop: soovitused rasketeks valikuteks Abituriendid: HTM tekitab kadunud aastakäigu Mart Laar: tulevikku otsides Martin Küüsmaa: ei arutule laenamisele! (2) Juhtkiri: Esimene Peking ja Kolmas Rooma Kultuur Kontserdikorraldajatele paistab tulevik tume Uuenduslik virtuaalruum kunstihoones Uus hingamine heas uues maailmas Sport Tantsuliit löödi kahte leeri, osa klubisid püüab eralduda Spordi lühiuudised Võrkpallinaiskonna uus peatreener nimetas esialgse koondise Tartu Uus lodjakoda võtab ilmet Jaan Naaber: kohanejad mõtlevad juba kriisijärgsele maailmale Laura Danilas: Z-generatsioon koroonakriisis Kodus karantiinis püsiv tartlane ei pääse parkimistrahvist (1) Tartu lühiuudised EÜS tegutseb tulemuslikult kultuurimõjurina Meelelahutus Koomiks Sudoku
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Mitte üksnes viimaste uudiste ajakirjandus

2 min lugemist
Meie Eesti logo. FOTO: Pm

Milline peaks Eesti olema viie, kümne või viiekümne aasta pärast? Millised valdkonnad vajaksid eelkõige tähelepanu? Kuidas Postimees saaks neid teemasid senisest rohkem luubi alla tõsta? Pakkuda enam analüüsi, ärgitada debatti, aidata kaasa tarkade otsuste tegemisele? Kuidas hoida Eestile olulisi teemasid ja lahendamist vajavaid muresid lugeja radaril, nii et igapäevatuhinas ei kaoks silme eest kaugem siht?

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale

Esitasime neid küsimusi endale Postimehes suve eel. Selle tulemusena alustas oktoobris erirubriik Meie Eesti, mis koondab alamrubriike, mida valides sõnastasime valdkonnad, mis tuleks eelkõige tähelepanu alla võtta. Iga alamrubriik ilmub kord nädalas ja igal neist on oma toimetaja, kes on vastavat valdkonda uurinud ja sellega tegelenud.

Eelmisel aastal tegime algust nelja rubriigiga: rahvastik (toimetaja Lea Danilson-Järg), haridus ja teadus (Martin Ehala), riigikorraldus (Aimar Altosaar), keskkond (Kaido Kama). Jaanuari teisest nädalast lisandub julgeolek, mida veab Erkki Koort.

See sari pole kõige viimaste uudiste ajakirjandus, vaid proovib käsitleda ühiskonnas tähtsaid teemasid ja probleeme süvitsi ja analüütiliselt.

07.04.2020 08.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto