Sisukord
AK
Postimees
04.04.2020
Eesti Lootuskiiri on, imeravi veel mitte Koroona alistas särasilmse rahva­tantsija Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) Koroonakriis sundis testitulemused liikuma reaalajas Siseministeerium maksab juhtidele kopsaka preemia (12) Haige mees sai ravile pärast inimese ründamist Majandus Mari portfell kukkus koroonakriisiga miinusesse (6) Koroonakriisi võimalik võitja Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Välismaa New Yorgis sunnitakse tööle ka koroonahaiged meedikud (1) Stoltenbergi sõnul jätkab NATO Baltimaade kaitsmist nagu alati (6) Raport soovitab harjutada vägede Baltimaadesse toomist (1) Lawrence: raudteel liigub sõjatehnika kiiremini (1) Hodges: Venemaa ei mõtle «sõjas» või «ei ole sõjas» (1) Arvamus Juhtkiri: kiire toiduabi väldib nakatumist Nädala nägu ⟩ Raskete kohtade hirm Piiride nihutajad Komandör kaotas närvi (6) Õige inimene õiges kohas (1) Sport Ville Arikese kolumn: koroonakriis näitab ära sportlaste sisu POSTIMEHE EKSKLUSIIV ⟩ Läti mitmevõistleja rühib Kirdi imelise tööeetika ja eestlaste professionaalsuse abil tagasi tippu Merendus Ehitusloata kaldakindlustus annab Kloogaranna suvilale lisaaega (16) Tallinn Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) AK Kaido Kama: õppetunnid, millest ei õpita (28) Mikael Raihhelgauz: põimsus peab edasi kasvama «Koroona» naabrid Kaupo Vipp: teame, aga ei usu (3) EÜS 150: inime on mõõt! (1) Õpetlik isolatsiiniajastu lauamängu Nupukoroona Kunst sinu ümber. Peidetud lugude jutustaja Jaanus Samma (1) Poola suurkuju ja eeskuju NÄDALA PLAAT: Reisialbumid Tallinnast Los Angelesse, Göteborgist Ühendkuningriiki Plaat, mis vaatab mööda (2) Juurikas. Minu eriolukorra päevik Arter Arter ⟩ Suur sõda meditsiini lipulaeva pardal: miks pidi kliinikumijuht ootamatult lahkuma? (19) Kõik lõpeb kord... aga millal? (1) Kohutav reis: avalik rööv ja kriminaalist prints (5) Hiina pikksilm. Huawei P40 Pro: kas saame hakkama Google‘ita? (1) Linn ja auto. Sõiduproov Volkswageni väikse elektrikaga (2) Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tõelise ajakirjanduse aasta

3 min lugemist
PM arvutis FOTO: Pm

Juba mitu aastat on löödud häirekella, et ajakirjanduse senine mudel ei tööta enam ning lahendusi kriisist välja tulemiseks napib. Peaasjalikult on probleemidena esile toodud ajalehtede tiraaži vähenemist, digitoodete kasvuraskusi, maksvate digitellijate arvu liiga aeglast kasvu ja sotsiaalmeedia laiutamist mitmes valdkonnas, mis varem olid traditsioonilise ajakirjanduse pärusmaa.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

2018 oli vaba maailma ajakirjandusele suure selginemise aasta, mil hakkas koitma mõnegi probleemi lahendus. Sotsiaalmeedia udu on hakanud ajakirjandusmaastiku kohalt hajuma ning üha rohkem on mõistetud, et üks ühismeediat üleval hoidev põhimõte, mis väljendub vabaduses ilma vastutuseta, lõhub ja lõhestab ühiskonda.

Postimehe väljaandes „100 nägu Eestist ja maailmast“ kirjutasime Facebooki asutajast Mark Zuckerbergist kui ühest eelmise aasta kaotajast. Enim kriitikat on näoraamat pälvinud pea igasuguse kontrolli puudumise pärast selle üle, mida seal avaldatakse. See on andnud hiilgava võimaluse propaganda ja valeuudiste levitamiseks, valimistega manipuleerimiseks ja andmelekkeks. Kõik see on korralikult lõhkunud lääne demokraatiat, aga murendanud tuntavalt ka Facebooki mainet.

03.04.2020 05.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto