Sisukord
Eesti
Tänane leht

EKRE sihib 30 parlamendikohta

5 min lugemist
  • «Me näitame, et ilma meieta ei saa Eesti poliitikas edasi minna.»
  • «Me oleme ainus tervet mõistust esindav jõud Eestis.»
  • «Meil on liitlasi ka süvariigis.»
EKRE leader Mart Helme. FOTO: Mihkel Maripuu

Laupäeval Tallinnas Radissonis koos olnud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) volikogu kinnitas riigikogu valimiste kandidaatide nimekirja ning pani paika ambitsioonika valimisprogrammi. Erakonna esimees Mart Helme rääkis kartellipoliitikutest, peavoolumeediast, ÜRO maailmavalitsusest, süvariigist, tervemõistuslikkusest ja sõnamurdlikkusest.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Valimiseelne olukord on väga pingeline. Meie konkurendid on joonistanud maha joone, kus ühel poole on EKRe ja teisel pool nemad. Nad kõik korrutavad, et nemad meiega valitsust tegema ei hakka,» ütles EKRE esimees Mart Helme volikogul. Tema sõnade kinnituseks saatsid teised parlamendierakonnad nädalavahetusel ajakirjandusele pressiteated, et EKREga koostööd ei tehta.

«Kõik on joonistanud enda ja meie vahele punase joone. Ei ole sõnamurdlikumaid, põhimõttelagedamaid tegelasi, kui on kartellipoliitikud. Nende valimiseelseid lubadusi ei maksa tõsiselt võtta. Jutte sellest, et meiega koostööd ei tehta, vaatame 3. märtsi öösel. Ma millegipärast arvan, et kõik delegatsioonid tulevad meie valimistulemuste ootamise kohta ja küsivad, millal me kokku saame,» lisas Helme.

04.01.2019 07.01.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto