Sisukord
Arvamus
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (4) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (1) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (4) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1992. aastal: Kalev kaotas jälle

1 min lugemist
Aivar Kuusmaa FOTO: Liis Treimann

Kalev kohtus kolmapäeval Euroliiga sarjas Prantsusmaa meeskonna Antibes'i Olympique'ga. Mängu algus meie korvpallureile midagi head ei tõotanud. Esimese kahe ja poole minutiga ei saadud ühtegi korvi ja jäädi taha 0:6. Sergei Babenko ja Tiit Soku visetest jõuti viigini 10:10. Taas mõõnalaine ning vastased kümne punktiga ees – 12:22. Kolmene Pehkalt ja Kuusmaalt ja vahe vähendati 18:24-le.

Kui poolajast oli mängitud kaks kolmandikku, läksid kalevlased juhtima – 37:36! Oldi ees ka selliste numbritega nagu 40:38, 44:40 ja 53:51. Poolaja lõpp kuulus vastastele ja nad läksid vaheajale eduseisus 55:53.

Teine poolaeg oli edukas Antibes'i korvpalluritele. Kui oli mängitud 4.30, langes viie veaga välja Ivo Saksakulm, kolm ja pool minutit hiljem Aleksandr Karavajev. Sergei Babenko sai poolaja algul neljanda vea. Vastased muudkui kasvatasid eduseisu. Kui jäi mängida vähem kui tosin minutit, olid nad ees 89:70. Poolaja keskel läksid hoogu Pehka ja Babenko ning vahe vähenes 10–12 punktile.

Seisul 105:111 langes mängust välja Babenko. Hoos oli Kuusmaa, kolmesed muudkui sopsasid korvivõrku. Kui kohtumise lõpuni jäi 54 sekundit tõi Kuusmaa rünnakuga neli punkti. 111:113! Seisul 111:115 tabas taas Kuusmaa kolmene. See oli ka kõik. Mäng kaotati 114:119.

10.1.1992

Seotud lood
04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto